Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Anthony Russo | ||
Joe Russo | ||
Chris Castaldi
(asystent)
|
||
Katy Galow
(asystent)
|
||
Naomi Fenton
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Dan John
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Mark Johnstone
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Alex McKay
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Mark Rossi
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Simon Downes
(asystent) (Wielka Brytania)
|
||
James McGrady
(asystent) (druga ekipa)
|
||
David Sardi
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Brandon Folsom
(asystent) (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Andrea Redder
(asystent) (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Waldemar Modestowicz
(polski dubbing)
|
8,0
|
|
Ryan Brunner
(druga ekipa) (asystent) (dodatkowy)
|
||
Joann Connolly
(druga ekipa) (asystent) (dodatkowy)
|
||
Matt Haggerty
(asystent)
|
||
Sam Hargrave
(druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Kenneth Malicdem
(asystent)
|
||
Jeff Okabayashi
(asystent)
|
||
R. Ben Parker
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Michael Saunders
(asystent)
|
||
Paul Schneider
(druga ekipa) (asystent)
|
||
James Edward Tilden
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Alexander Witt
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Christopher Markus |
5,7
|
|
Stephen McFeely |
5,7
|
|
Jack Kirby
(komiks) (postacie)
|
10
|
|
Jim Starlin
(komiks) (postacie)
|
9,0
|
|
Stan Lee
(komiks)
|
7,9
|
|
George Pérez
(komiks)
|
1,0
|
|
Ron Lim
(komiks)
|
7,0
|
|
Steve Ditko
(postacie)
|
9,0
|
|
Joe Simon
(postacie)
|
8,0
|
|
Kerry Lyn McKissick
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Lori Grabowski
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Samantha C. Kirkeby
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Hajar Mainl
(nadzorca ciągłości scenariusza) (druga ekipa)
|
||
Nicola Barnes
(dokumentacja) (wydział scenograficzny)
|
||
John Frazier
(dokumentacja) (wydział scenograficzny)
|
||
Tomas Davidovic
(dokumentacja) (renderowanie)
|
||
Marcin Bartkiewicz
(polskie dialogi)
|
6,0
|
|
Jan Jakub Wecsile
(polskie dialogi)
|
8,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Kevin Feige
producent
|
10
|
|
Jon Favreau
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Victoria Alonso
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
James Gunn
producent wykonawczy
|
||
Stan Lee
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Trinh Tran
producent wykonawczy
|
||
Michael Grillo
producent wykonawczy
|
||
Edu Sallouti
kierownik produkcji (Brazylia)
|
||
Nicholas Simon
kierownik produkcji (Indochiny)
|
||
Ari Costa
współproducent
|
||
Jen Underdahl
współproducent
|
||
Mitchell Bell
współproducent
|
||
JoAnn Perritano
kierownik produkcji
|
||
Sainath Shinde
kierownik produkcji
|
||
JoAnn Perritano
współproducent
|
||
Ashish Kukian
kierownik produkcji
|
||
Kevin R. Wright
kierownik produkcji
|
||
Jamie Lengyel
kierownik produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Joe Guest
kierownik produkcji (Nowy Jork)
|
||
Piyaporn Indageha
kierownik produkcji (Filipiny)
|
||
Teodora Ilie
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jason Tamez
nadzorca produkcji
|
||
Lulu Morgan
nadzorca produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Jane Aguirre
nadzorca produkcji (Filipiny)
|
||
Louis Polak
nadzorca produkcji
|
||
Page Rosenberg-Marvin
nadzorca produkcji (druga ekipa)
|
||
Adam Cole
nadzorca postprodukcji
|
||
Jim Velasco
koordynator postprodukcji
|
||
Elizabeth Tyson
koordynator produkcji
|
||
Diana Cobo
koordynator produkcji
|
||
Rachael Lin Gallaghan
koordynator produkcji
|
||
Vinay Gautam
koordynator produkcji
|
||
Malinda McGuire
koordynator produkcji
|
||
Kerrie Lloyd
koordynator produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Ben Kozel
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Angie Lee Cobbs
koordynator produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Sarah Spearing
koordynator produkcji (druga ekipa)
|
||
Lieren Stuivenvolt Allen
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Elisa Mongil Gestido
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Emma Galasso
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ryan Gentilucci
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ethan R. Graham
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kimberly Gordon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Maciej Eyman
producent (polski dubbing)
|
||
Magdalena Dziemidowicz
producent (polski dubbing)
|
||
Romana Waliczek
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Karolina Cossy
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Christopher Russell
nadzorca produkcji
|
||
Van McInish
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brian O'Grady
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
LeeAnn Patrick
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Stephanie Adams
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Zack Annesty
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rebekah Athey
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Elecia Avila
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Andy Benavides
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Roger Berard
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent)
|
||
Stephen Charles Bradford
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michelle Caron
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nick Chambers
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Kenneth Wong Chan
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Hannah Chartier
kierownik produkcji (asystent)
|
||
April Chen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Richard Cline
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rachel Coscia
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrew Dailey
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Arielle DePace
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chase Dunnette
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Reginald Davis Dzmg
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jamall Ellzy
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Adrienne Enderle
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Sierra Embres
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Evgenia Ermakova
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Thomas Fatora
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Naomi Fenton
kierownik produkcji (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Riley Flanagan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Anna Fraga McLucas
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jesse Torres
nadzorca postprodukcji
|
||
Zack Duncan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sue-Ellen Chitunya
koordynator postprodukcji
|
||
Alexander Gaeta
koordynator postprodukcji
|
||
Nattaya 'Pueng' Anuruk
koordynator produkcji (również) (zdjęcia lotnicze) (Filipiny)
|
||
Jenna Devitt
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lexi Guenard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Candice Guevara
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nishima Gupta
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Connor Hopkins
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Naren Henry
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
George J. Hrico
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Lacy Hudson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ememofon Imoh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Felix Jordan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jessica Judge
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Daniel Kempf
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kaitlin Cornell Krusoe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
George Kotsopoulos
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Sadie Lebo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Hayley Luhrs
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Derek Lumpkin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Greg Marshall
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Fraser Malcolm
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dan McDonough
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
David McMahon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Wesley Miles
kierownik produkcji (druga ekipa) (asystent) (dodatkowy)
|
||
Matthew Moss
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nick Moyer
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Caleb Murphy
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Michele Nguyen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kyndra Palinkas
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Clara O' Keeffe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jenna Pearson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sam Nickelson
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Nick Pepin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ray Persaud
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Isaac Phillips
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joshua Pounds
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Will Peppercorn
kierownik produkcji (stażysta)
|
||
Matthew Prokopek
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Lance Resch-Anger
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robert Reynell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Italia Ruffalo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Frank Santoro
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eli Sasich
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher Sempe
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cameron Sherman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Christopher Bain Simmons
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Victoria Rupert
kierownik produkcji (asystent) (również) (druga ekipa)
|
||
Noah Ray Singleton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jason McRae Smith
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jamie Spaar
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Robert Stachowicz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bobby Thompson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nicholas Storm
kierownik produkcji (asystent) (również) (druga ekipa)
|
||
Steve Swisher
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Alex R. Wagner
kierownik produkcji (asystent) (Nowy Jork)
|
||
George Watson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Payton White
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kapers Williams Jr.
kierownik produkcji (asystent)
|
||
AnnaLily East
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Phil Yarbor
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Luz Kaiolani Feliciano
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Haakam Singh
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Lewis
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noah Friend
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richie Palmer
kierownik produkcji
|
||
Kasey Price
producent wykonawczy (asystent)
|
||
T.J. Cobb
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Robert Downey Jr.
Iron Man / Tony Stark
|
8,3
|
|
Chris Hemsworth
Thor
|
7,4
|
|
Mark Ruffalo
Bruce Banner / Hulk
|
7,6
|
|
Chris Evans
Kapitan Ameryka / Steve Rogers
|
7,7
|
|
Scarlett Johansson
Czarna Wdowa / Natasha Romanoff
|
8,0
|
|
Don Cheadle
James Rhodes / War Machine
|
7,1
|
|
Benedict Cumberbatch
Dr Stephen Strange
|
8,2
|
|
Tom Holland
Peter Parker / Spider-Man
|
6,7
|
|
Chadwick Boseman
Czarna Pantera / T'Challa
|
6,7
|
|
Zoe Saldana
Gamora
|
7,4
|
|
Karen Gillan
Nebula
|
7,1
|
|
Tom Hiddleston
Loki
|
7,7
|
|
Paul Bettany
Vision
|
7,4
|
|
Elizabeth Olsen
Scarlet Witch / Wanda Maximoff
|
7,6
|
|
Anthony Mackie
Falcon / Sam Wilson
|
7,1
|
|
Sebastian Stan
Bucky Barnes / Zimowy Żołnierz
|
7,2
|
|
Idris Elba
Heimdall
|
7,3
|
|
Danai Gurira
Okoye
|
||
Peter Dinklage
Eitri
|
8,0
|
|
Benedict Wong
Wong
|
||
Pom Klementieff
Mantis
|
6,9
|
|
Dave Bautista
Drax
|
6,9
|
|
Vin Diesel
Groot (głos)
|
7,9
|
|
Bradley Cooper
Rocket Raccoon (głos)
|
7,7
|
|
Gwyneth Paltrow
Pepper Potts
|
7,4
|
|
Benicio Del Toro
Kolekcjoner
|
7,9
|
|
Josh Brolin
Thanos
|
7,6
|
|
Chris Pratt
Peter Quill / Star-Lord
|
7,2
|
|
Sean Gunn
Rocket Raccoon na planie
|
7,0
|
|
William Hurt
Thaddeus Ross, Sekretarz Stanu
|
7,2
|
|
Letitia Wright
Shuri
|
3,7
|
|
Terry Notary
Cull Obsidian / Groot na planie
|
||
Tom Vaughan-Lawlor
Ebony Maw
|
||
Carrie Coon
Proxima Midnight
|
||
Michael James Shaw
Corvus Glaive
|
||
Stan Lee
Kierowca autobusu
|
7,9
|
|
Winston Duke
M'Baku
|
6,0
|
|
Florence Kasumba
Ayo
|
5,5
|
|
Kerry Condon
F.R.I.D.A.Y. (głos)
|
6,7
|
|
Monique Ganderton
Proxima Midnight na planie
|
7,0
|
|
Jacob Batalon
Ned
|
4,7
|
|
Tiffany Espensen
Cindy
|
7,0
|
|
Isabella Amara
Sally
|
||
Ethan Dizon
Tiny
|
||
Ariana Greenblatt
Młoda Gamora
|
||
Ameenah Kaplan
Matka Gamory
|
||
Ross Marquand
Czerwona Czaszka
|
||
Michael Anthony Rogers
Sekretarz Rossa
|
||
Stephen McFeely
Sekretarz Rossa
|
5,7
|
|
Aaron Lazar
Sobowtór Doctora Strange'a
|
||
Robert Pralgo
Sufler Thanosa
|
||
Olaniyan Thurmon
Sufler nastoletniego Groota
|
||
Blair Jasin
Pieszy
|
||
Matthew Zuk
Pieszy
|
6,0
|
|
Laura Miller
Szkocka reporterka wiadomości
|
||
James Siderits
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Sterling
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Annie Pisapia
Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael David Yuhl
Konserwator w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Dman Escobar
Taksówkarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucie Carroll
Uczestniczka pogrzebu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamel D. Chambers
Handlowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Excel
Asgardczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christina Webling
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Dupar
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Demetri Landell
Asgardczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Schier
Phil / Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Devin Koehler
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Floyd Anthony Johns Jr.
Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martavious Cerrone Gayles
Robotnik budowlany (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Sergio Briones
Nowojorski policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Perla Middleton
Pracująca w biznesie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Parker
Robotnik budowlany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniela Gaskie
Gwardzistka narodowa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chase Ledgerwood
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Gettier
Nowojorski policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Essani
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mariusz Bonaszewski
Iron Man / Tony Stark (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Piotr Grabowski
Thor (polski dubbing)
|
7,7
|
|
Grzegorz Damięcki
Bruce Banner / Hulk (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Paweł Ciołkosz
Kapitan Ameryka / Steve Rogers (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Wiktoria Gorodeckaja
Czarna Wdowa / Natasza Romanow (polski dubbing)
|
||
Tomasz Sapryk
James Rhodes / War Machine (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Michał Żebrowski
Dr Stephen Strange (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Jakub Gawlik
Peter Parker / Spider-Man (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Kamil Kula
Czarna Pantera / T’Challa (polski dubbing)
|
||
Paulina Holtz
Gamora (polski dubbing)
|
6,5
|
|
Julia Kijowska
Nebula (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Marcin Bosak
Loki (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Lidia Sadowa
Scarlet Witch / Wanda Maximoff (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Mateusz Damięcki
Falcon / Sam Wilson (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Marcin Hycnar
James "Bucky" Barnes / Zimowy Żołnierz (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Mirosław Zbrojewicz
Heimdall (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Monika Węgiel
Okoye (polski dubbing)
|
||
Jarosław Boberek
Eitri (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Michał Piela
Wong (polski dubbing)
|
7,4
|
|
Aleksandra Radwan
Mantis (polski dubbing)
|
||
Artur Dziurman
Drax Niszczyciel (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Robert Jarociński
Groot (polski dubbing)
|
||
Jacek Braciak
Rocket Raccoon (polski dubbing)
|
7,5
|
|
Magdalena Kumorek
Pepper Potts (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Szymon Kuśmider
Kolekcjoner / Taneleer Tivan (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Jan Frycz
Thanos (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Paweł Małaszyński
Peter Quill / Star-Lord (polski dubbing)
|
6,7
|
|
Agnieszka Kościelniak
Shuri (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Bartłomiej Bobrowski
Ebony Maw (polski dubbing)
|
||
Olga Cybińska
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Katarzyna Dąbrowska
Proxima Midnigh (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Anna Dereszowska
Maria Hill (polski dubbing)
|
6,6
|
|
Monika Dryl
(polski dubbing)
|
6,9
|
|
Anna Gajewska
F.R.I.D.A.Y. (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Julia Kołakowska
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Julia Łukowiak
(polski dubbing)
|
||
Lidia Pronobis
(polski dubbing)
|
||
Milena Suszyńska-Dziuba
(polski dubbing)
|
||
Martyna Trawczyńska
(polski dubbing)
|
||
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mariusz Benoit
Sekretarz stanu Thaddeus "Thunderbolt" Ross (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Maksymilian Bogumił
(polski dubbing)
|
5,5
|
|
Wojciech Chorąży
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Jacek Król
Corvus Glaive (polski dubbing)
|
||
Filip Krupa
(polski dubbing)
|
||
Grzegorz Kwiecień
Vision (polski dubbing)
|
||
Mateusz Kwiecień
(polski dubbing)
|
||
Jacek Lenartowicz
Red Skull (polski dubbing)
|
||
Aleksandar Milicevic
(polski dubbing)
|
||
Sebastian Perdek
Ned (polski dubbing)
|
||
Laurel O Wagner
Piesza w San Francisco (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin D Wilson
Biegacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marija Juliette Abney
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danielle Baggett
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenneth Branagh
Wołanie zaniepokojonego Asgardczyka (niewymieniony w czołówce)
|
7,7
|
|
Àaron Brewster
Rowerzysta w parku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Christensen
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacob Evans
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan Gajai
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Solomon Glave
Pracownik kawiarni (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emelita T. Gonzalez
Starsza Zen-Whoberi (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cecil M. Henry
Klient w pojeździe (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Hoskins
Asgardczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rabon Hutcherson
Członek granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert M. Jackson III
Rowerzysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel L. Jackson
Nick Fury (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Kejuan London Keith
Obywatel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mallory Kidwell
Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elgin Lee
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alejandro Lievano
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke Maher
Asystent medyczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Maitland
Pieszy w Edynburgu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brooke McMaster
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Pierino Miller
Biznesmen w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frank David Monroe
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Montgomery
Student (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Moser
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marie Mouroum
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Callan Mulvey
Jack Rollins (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harrison Osterfield
Chłopiec w autobusie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cobie Smulders
Maria Hill (niewymieniony w czołówce)
|
6,6
|
|
Shawn South
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Travis Thompson
Pieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Tinsley
Sanitariusz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janeshia Adams-Ginyard
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gee Alexander
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Branden Arnold
Członek granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donny Carrington
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tye Claybrook Jr.
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Splinter Davis
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cory Dunson
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jazzy Ellis
Wojowniczka Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simeon Freeman
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jomahl Gildersleve
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Denisha Gillespie
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Graham
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlos Guity
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dawit Gulilat
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby James
Członek granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kirk A. Jenkins
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Precious Jenkins
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jefferson Lewis
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Lewis
Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim McAdams
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Andrew S. McMillan
Uciekający pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Moore
Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jachin JJ Myers
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Femi Olagoke
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Khalil' La'Marr Pickett
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Taraja Ramsess
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Sample
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Singletary
Wojownik granicznego plemienia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Peebles
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathaniel Perry
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon M. Shaw
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bruce Anthony Shepperson
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dominique Elijah Smith
Królewski strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antjuan Rhames
Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Robertson
Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Granger Summerset II
Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hamid-Reza Benjamin Thompson
Wojownik Jabari (niewymieniony w czołówce)
|
||
Austin Rospert
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jénel Stevens
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phedra Syndelle
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zola Williams
Członkini "Dora Milaje" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tanya Wheelock
Kelnerka w Washington Square Park (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Booko
(głos)
|
||
Jennifer Cain
(głos)
|
||
Matthew Rhode
(głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Trent Opaloch
(kierownik zdjęć)
|
9,0
|
|
Alexander Witt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Paul Hughen
(kierownik zdjęć) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jeremy Braben
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Dylan Goss
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
8,0
|
|
Michael J. Coo
(główna pomoc techniczna)
|
||
Peter Bulavinetz
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Charles Crivier
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa) (również) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Stacy Barnhill
(pomoc techniczna)
|
||
Alexander Cruz
(pomoc techniczna)
|
||
Jeffrey Engelson
(pomoc techniczna)
|
||
Marcus Lambert
(pomoc techniczna)
|
||
Steven Sutherland
(pomoc techniczna)
|
||
Eric DeWolf
(pomoc techniczna)
|
||
Timothy Jipping
(pomoc techniczna)
|
||
Justin Yard
(pomoc techniczna)
|
||
Kenneth Bolton
(pomoc techniczna)
|
||
Alfred Castillo
(pomoc techniczna)
|
||
Allen Robinson
(pomoc techniczna)
|
||
Anthony Gary
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
James C. Sossamon
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Nick Baird
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Seth Patterson
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Chris Adkins
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Nathan Rigaud
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Johnny Smith
(pomoc techniczna) (dodatkowy) (Wielka Brytania)
|
||
Ken Woodbury
(pomoc techniczna)
|
||
Steven Betolatti
(pomoc techniczna)
|
||
Zavier Bolton
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Rosso
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Jordan
(pomoc techniczna)
|
||
Jordan Hager
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Marvin Haven
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Davie Mayes
(pomoc techniczna) (Wielka Brytania)
|
||
Robert Petrin
(pomoc techniczna)
|
||
Andy Hopkins
(główna pomoc techniczna) (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Joseph Blankinship
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Joel Brambila
(pomoc techniczna)
|
||
Martin Elvin
(pomoc techniczna)
|
||
Ryan L. Lizardi
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Ernest Rydberg
(pomoc techniczna)
|
||
Mike Nami Jr.
(pomoc techniczna)
|
||
Robbin Park
(główna pomoc techniczna) (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Brendon Phillips
(główna pomoc techniczna)
|
||
Devon Stinson
(pomoc techniczna)
|
||
Glen Purdy
(pomoc techniczna)
|
||
Jody White
(pomoc techniczna)
|
||
Dan Marrero
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Shaw
(pomoc techniczna)
|
||
Patrick Redmond
(pomoc techniczna)
|
||
Jason Sutton
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Ronald Hersey
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Nick D. Allin
(druga ekipa)
|
||
John Grubb
(pomoc techniczna)
|
||
Patrick Istorico
(pomoc techniczna)
|
||
Chip Hart
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Craig Kohtala
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Jeff Comfort
(pomoc techniczna)
|
||
Tyler Blackwell
(pomoc techniczna)
|
||
Fred Duffer
(pomoc techniczna)
|
||
Jordan Lee Eley
(pomoc techniczna)
|
||
James Biggame Gallimore
(pomoc techniczna) (rezerwowy)
|
||
Matthew Gorbachov
(pomoc techniczna)
|
||
Evan Patrick McCliment
(pomoc techniczna) (rezerwowy) (druga ekipa)
|
||
Jesse Olivares
(pomoc techniczna)
|
||
Mark Polischeck
(pomoc techniczna)
|
||
Robin Pontbriand
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Dempsey Tillman
(pomoc techniczna) (Los Angeles) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Bob Tingle
(pomoc techniczna)
|
||
Jacob Ward
(pomoc techniczna) (Edynburg) (również) (druga ekipa)
|
||
Martin Ward
(pomoc techniczna) (Wielka Brytania) (druga ekipa)
|
||
Robert A. Sutton
(pomoc techniczna)
|
||
Jason Talbert
(pomoc techniczna)
|
||
Aaron G. York
(pomoc techniczna)
|
||
Jayden York
(pomoc techniczna)
|
||
Ryan Busscher
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Sean Devine
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Jonathan Carbonaro
(pomoc techniczna)
|
||
Daniele Colombera
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Steve Freebairn
(pomoc techniczna)
|
||
Daniel A Hernandez
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Howie
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Stuart Huggins
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Kim
(pomoc techniczna)
|
||
Alix Milan
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Lewis Rothenberg
(pomoc techniczna) (Nowy Jork)
|
||
Kyle Spicer
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Alan Silvestri |
7,6
|
|
Wolfgang King
(muzyka dodatkowa)
|
||
Shannon Murphy
(koordynator muzyczny)
|
||
Trygge Toven
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Judianna Makovsky | ||
Anthony Almaraz |
8,0
|
|
Javier Arrieta | ||
Charelle Bronson | ||
David Butler | ||
Joseph Richard Collins | ||
Dan Crawley | ||
Charlie Dicus
(druga ekipa)
|
||
Yen Do | ||
Alexandra Fiddes | ||
Annie Garrity | ||
Hannah Greene | ||
Daniel Mahler Landman | ||
Karen Mason | ||
J. Michael O'Brien | ||
Ashley Marie Parker | ||
Salvatore Salamone | ||
Leticia Sandoval | ||
Sanford Slepak | ||
Gwendolyn Stukely | ||
Jill Thraves | ||
Tricia Yoo | ||
Harriet Edmonds
(Wielka Brytania)
|
||
Craig Anthony
(Chadwick Boseman)
|
9,0
|
|
Pete White
(Robert Downey Jr.)
|
||
Michael Crow
(asystent)
|
||
Lisa Tomczeszyn
(asystent)
|
||
Sheena Wichary
(nadzorca kostiumów) (Wielka Brytania)
|
||
Laura Baker | ||
Jason Blackman | ||
Jennifer Ashley Connell
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Riki LeCotey | ||
Michelle Liu | ||
Clayton Martinez | ||
Philip Quinn | ||
Erica Rice
(asystent)
|
||
Nick Scarano
(nadzorca kostiumów)
|
||
Laura Steinman
(nadzorca kostiumów) (Nowy Jork)
|
||
Kate Abraham | ||
Heather Armstrong | ||
Dorothy Bulac | ||
Jamie Coley | ||
Wendy M. Craig
(nadzorca kostiumów)
|
||
Dan Blacklock
(Chris Hemsworth)
|
||
Kevin Boyett | ||
Valentina Aulisi
(Sebastian Stan)
|
||
German Lee Castillo
(farbiarz)
|
||
Chris Donio | ||
Dustin Fletcher | ||
Daniel Fortin
(asystent)
|
||
Mhairi Gibb
(koordynator kostiumów) (Wielka Brytania)
|
||
Sebastien Jutras
(farbiarz)
|
||
Alexyz Danine Kemp | ||
Katerina Kojeva
(asystent)
|
||
Mike Lutz | ||
Branden Marks | ||
Melanie Mascioli | ||
Travis Scott Merrill
(farbiarz)
|
||
Paige Precour | ||
Jason Rainey
(farbiarz)
|
||
Jose Luis Ramos Jr. | ||
Thomas J. Reiter
(Nowy Jork)
|
||
Katelyn Rodgers | ||
Lily Scott
(Evangeline Lilly)
|
||
Elizabeth Shelton
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Hans Georg Struhar | ||
Haik Tateossian
(farbiarz)
|
||
Gildardo Tobon
(farbiarz)
|
||
Mark Walcott | ||
Lyndsey Wardrop
(stażysta) (Wielka Brytania)
|
||
John M. 'Jack' Wright | ||
Eilish Zebrasky
(asystent)
|
||
Jeffrey Mayhue
(farbiarz) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joanie Ming
(dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dana Schneider
(biżuteria) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jeffrey Ford |
9,0
|
|
Matthew Schmidt |
8,0
|
|
Girish Takle |
7,0
|
|
Jess Jansen
(asystent)
|
||
Hector Padilla
(asystent)
|
||
Subodhana Ranatunga
(asystent)
|
6,0
|
|
Robin Buday
(asystent)
|
||
Cassie Dixon
(asystent)
|
||
Cory Gath
(praktykant)
|
||
Laura Holeman
(producent digital intermediate)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Mark Graham
aranżer
|
||
Mark Graham
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Vivian Baker
charakteryzator osobisty: Chris Pratt
|
||
Bart Mixon
charakteryzator osobisty: Paul Bettany
|
9,0
|
|
Mary Castor
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nancy Cummings
efekty specjalne makijażu
|
||
Laura Dandridge
efekty specjalne makijażu
|
||
Benji Dove
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
André Freitas
efekty specjalne makijażu
|
||
Bruce Spaulding Fuller
efekty specjalne makijażu
|
||
Jonah Levy
efekty specjalne makijażu
|
||
Donald McInnes
charakteryzator osobisty: Benedict Cumberbatch
|
||
Bart Mixon
efekty specjalne makijażu
|
9,0
|
|
Christopher Allen Nelson
efekty specjalne makijażu
|
7,0
|
|
Douglas Noe
charakteryzator osobisty: Tom Hiddleston
|
||
Valerie Patterson
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pierre Olivier Persin
efekty specjalne makijażu (Wielka Brytania)
|
||
Robin Pritchard
efekty specjalne makijażu
|
||
Louisa V. Anthony
fryzjer
|
||
Sian Richards
charakteryzator osobisty: Chadwick Boseman
|
||
Mark James Ross
efekty specjalne makijażu
|
||
Aida Scuffle
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Silva
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Sprunger
efekty specjalne makijażu: Dave Bautista
|
||
Jennifer Bell
fryzjer osobisty: Robert Downey Jr.
|
||
Michelle Diamantides
główny stylista
|
||
Jay Ferrara
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary L. Mastro
fryzjer osobisty: Chris Pratt
|
||
Donald McInnes
fryzjer osobisty: Benedict Cumberbatch
|
||
Janine Thompson
nadzorca stylizacji
|
||
Peter Tothpal
fryzjer osobisty: Zoe Saldana
|
||
Robert Wilson
fryzjer
|
||
Emily Coughlin
efekty specjalne makijażu
|
||
Chris Diamantides
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim J. Hays
efekty specjalne makijażu
|
||
Ashley McGuire
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Deborah Rutherford
nadzorca charakteryzacji (druga ekipa)
|
9,0
|
|
Luca Vannella
Mark Ruffalo / fryzjer osobisty: Chris Hemsworth
|
||
Melizah Anguiano Wheat
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ann-Maree Hurley
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ashley Pleger
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mollie Siegel
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
LuAndra Whitehurst
efekty specjalne makijażu
|
||
Victoria Arias
efekty specjalne makijażu
|
||
Karen Bartek
fryzjer
|
||
John Blake
nadzorca charakteryzacji
|
||
Margot Boccia
charakteryzator osobisty: Gwyneth Paltrow
|
||
Michelle Ceglia
główny stylista
|
||
Carlton Coleman
efekty specjalne makijażu
|
||
Trent Cotner
efekty specjalne makijażu
|
||
Mark Garbarino
efekty specjalne makijażu
|
||
Courtney Lether
efekty specjalne makijażu
|
||
Michael Mekash
efekty specjalne makijażu
|
||
Jon Moore
efekty specjalne makijażu
|
||
Tracy O'Brien
efekty specjalne makijażu
|
||
Emily Fiora Parks
efekty specjalne makijażu
|
||
Clinton Wayne
efekty specjalne makijażu
|
||
Sabrina Wilson
efekty specjalne makijażu
|
||
Sheila Cyphers-Leake
główny stylista (druga ekipa)
|
||
Deborah La Mia Denaver
charakteryzator osobisty: Scarlett Johansson
|
||
Deidra Dixon
fryzjer osobisty: Chadwick Boseman
|
||
Demetrice Dixon
fryzjer
|
||
Alexei Dmitriew
główny charakteryzator
|
||
Jillian Erickson
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Andrea Finch
nadzorca stylizacji (Wielka Brytania)
|
||
Andrea Finch
nadzorca charakteryzacji (Wielka Brytania)
|
||
Addison Foreman
efekty specjalne makijażu
|
||
Connie Grayson Criswell
perukarz
|
||
Will Huff
charakteryzator osobisty: Zoe Saldana
|
||
Michelle Johnson
nadzorca stylizacji (Nowy Jork)
|
||
Dennis Liddiard
główny charakteryzator
|
||
Vincenzo Mastrantonio
charakteryzator osobisty: Chris Hemsworth
|
||
Hagen Linss
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julia Chateau
efekty specjalne makijażu
|
||
Louise McCarthy
nadzorca charakteryzacji (Nowy Jork)
|
||
Bill Myer
charakteryzator osobisty: Sebastian Stan
|
||
Barbara Olvera
fryzjer osobisty: Scarlett Johansson
|
||
Raissa Patton
fryzjer
|
||
Victor Paz
fryzjer
|
||
Quan Pierce
fryzjer osobisty: Don Cheadle
|
||
Francisco X. Pérez
główny charakteryzator
|
||
Anna Quinn
fryzjer
|
||
Susan Ransom
charakteryzator osobisty: Chris Evans
|
||
Don Rutherford
główny charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Rob Seal
charakteryzator
|
||
Chloe Sens
efekty specjalne makijażu (technik)
|
||
Matteo Silvi
charakteryzator osobisty: Chris Hemsworth
|
||
Jason Simmons
fryzjer (dodatkowy)
|
||
Justin Stafford
perukarz
|
||
Brian Sipe
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Vera Steimberg
charakteryzator osobisty: Zoe Saldana
|
||
Briky Stone
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Yvette Stone
nadzorca stylizacji (druga ekipa)
|
||
Malwina Suwinska
charakteryzator
|
||
Dawn Turner
fryzjer
|
||
Nicole Venables
fryzjer
|
||
Jordan Venetis
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Kristin Wahl
fryzjer osobisty: Chris Evans
|
||
Brian Waltsak
charakteryzator
|
||
Linda Whang
charakteryzator osobisty: Don Cheadle
|
||
Lauren Winegar
charakteryzator
|
||
Jason Yancey
fryzjer
|
||
Jared Bowen
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Suzanna Boykin
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tonya Cryer
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Forrest Hill
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jennifer Hodges
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clayton Martinez
efekty specjalne makijażu (technik) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jake Garber
charakteryzator osobisty: Samuel L. Jackson (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lindsay McAllister
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tracey L. Miller-Smith
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Devin Shayla Morales
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Negrete
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antoinia Pratt
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Renee Ramos
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kristen Saia
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Tarro
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Linda Traxler
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Candace Wessinger
fryzjer (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tricia Sawyer
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keitric Starks
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tracy Salazar
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Charles Wood
scenograf
|
9,0
|
|
Leslie Pope
dekorator wnętrz
|
||
Tonja Schurmann
dekorator wnętrz (Wielka Brytania)
|
||
Claudia Bonfe
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Kevin Houlihan
dyrektor artystyczny
|
||
Chris 'Flimsy' Howes
dyrektor artystyczny
|
||
Sean Ryan Jennings
dyrektor artystyczny (efekty wizualne)
|
||
David Scott
dyrektor artystyczny
|
8,0
|
|
Mike Stallion
dyrektor artystyczny
|
||
Mark Swain
dyrektor artystyczny
|
||
Beat Frutiger
dyrektor artystyczny
|
||
Jim Barr
dyrektor artystyczny
|
||
Thomas Brown
dyrektor artystyczny
|
||
Jann K. Engel
dyrektor artystyczny
|
||
Jordan Crockett
dyrektor artystyczny
|
||
Matthew Gatlin
dyrektor artystyczny
|
||
Lauren Abiouness
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jennifer Bash
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kevin Gilbert
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Sarah Ginn
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rhys Ifan
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Luke Whitelock
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ray Chan
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8,0
|
|
Chris Arnold
projektant wnętrz
|
||
Tim Croshaw
projektant wnętrz
|
||
Kevin Cross
projektant wnętrz
|
||
Robert Fechtman
projektant wnętrz
|
||
Erik Haraldsted
projektant wnętrz
|
||
Bria Kinter
projektant wnętrz
|
||
Jeff Markwith
projektant wnętrz
|
||
Ron Mason
projektant wnętrz
|
||
Anne Porter
projektant wnętrz
|
||
Darrin Denlinger
scenopis obrazkowy
|
||
Russell R. Anderson
główny konstruktor dekoracji
|
||
Lucia Babinska
koordynator konstrukcji (asystent)
|
||
Mark Bialuski
główny architekt
|
||
Maxwell Britton
rekwizytor
|
||
Nathan Alexander
rekwizytor (asystent)
|
||
Carla Bailey
malarz
|
||
Richard Bennett
scenopis obrazkowy
|
||
Jeanne Bijkerk
malarz
|
||
Russell Bobbitt
główny rekwizytor
|
||
Travis Bobbitt
rekwizytor (asystent)
|
||
Tony Bohorquez
modelarz
|
||
Steven Brown
twórca rekwizytów
|
||
Jonathan Burdeshaw
rzeźbiarz
|
||
Emily Connell
rysownik
|
||
Alison Clements
projektant wnętrz (Wielka Brytania)
|
||
Katelyn Cocherell
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Michael Corrigan
rekwizytor
|
||
Hank Curtis
rekwizytor
|
||
Gerald D'Onofrio
rzeźbiarz
|
||
Chris Donio
rekwizytor
|
||
John David Duncan
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Erin Coutts
dekorator wnętrz (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
James Lyman Eddy
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jools Faiers
projektant graficzny
|
||
Danny Florian
rekwizytor
|
||
Eckart Friz
główny rekwizytor (Wielka Brytania)
|
||
Rodney Fuentebella
ilustrator
|
||
John Gorman
rekwizytor
|
||
William Gouinlock
rzeźbiarz
|
||
Philip Hall
rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Matt Hancock
rekwizytor
|
||
Todd Harris
scenopis obrazkowy
|
||
Jimmy Hays
główny rekwizytor (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Julian Ashby
dyrektor artystyczny
|
||
Haisu Wang
projektant wnętrz
|
||
Zak Howell
rekwizytor
|
||
Tommy Janulis
główny rekwizytor (Nowy Jork)
|
||
Robert Andrew Johnson
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
David Krentz
scenopis obrazkowy
|
||
Riki LeCotey
rekwizytor
|
||
Ian Joyner
grafik koncepcyjny
|
||
Masako Masuda
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
Gage J. Meyer
twórca rekwizytów
|
||
Jenn Moye
projektant graficzny
|
||
Andy Park
ilustrator
|
||
Bonnie Parnell
rekwizytor (asystent)
|
||
Brett Phillips
modelarz
|
||
Francis Poirier
rzeźbiarz
|
||
Julien Pougnier
projektant wnętrz
|
||
Kathryn Prince
rzeźbiarz
|
||
Andrew Reeder
grafik koncepcyjny
|
||
Brian Stultz
dyrektor artystyczny
|
||
John H. Samson
koordynator konstrukcji
|
||
Nikki Sass
rekwizytor
|
||
Edward Skade
rzeźbiarz
|
||
Meagan Skerchock
rekwizytor
|
||
Jim Stubblefield
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Liberty Thompson
projektant graficzny (asystent)
|
||
Justin Trudeau
projektant wnętrz
|
||
Shawn Upthegrove
rekwizytor
|
||
Cuitlahuac Morales Velazquez
rzeźbiarz
|
||
Brian A. Waits
projektant wnętrz
|
||
Amanda Ward
rekwizytor (asystent)
|
||
C.L. Ward
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Archer Watkins
rzeźbiarz
|
||
Robert Woodruff
projektant wnętrz
|
||
Erin Choroszylow
rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sophia Ali
rekwizytor
|
||
Bryan Andrews
scenopis obrazkowy
|
||
Autumn Atkinson
rekwizytor
|
||
Philip Babbage
tynkarz
|
||
Zachary Barrett
rekwizytor
|
||
John Bayles
rekwizytor
|
||
Andy Bays
malarz
|
||
John Berger
projektant wnętrz
|
||
Sarah Bicknell
rysownik
|
||
Elliott Boswell
rekwizytor
|
||
Marie Boon
scenograf (asystent)
|
||
Alex Bowens
rysownik
|
||
Aleksi Briclot
grafik koncepcyjny
|
||
Jamie Burrows
rysownik
|
||
Wesley Burt
grafik koncepcyjny
|
||
Kurtis Campbell
rekwizytor
|
||
Jonna Capehart
rekwizytor
|
||
Jason Chalmers
modelarz (Wielka Brytania)
|
||
Paul Chandler
grafik koncepcyjny
|
||
Bob Cheshire
grafik koncepcyjny
|
||
Rachel Corbould
rekwizytor (Wielka Brytania)
|
||
Mario Davila
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Robert Davis
rekwizytor
|
||
Matthew Lee Flory
rekwizytor
|
||
Jordan Foster
rekwizytor
|
||
John France
rekwizytor
|
||
Breanne Grover
rekwizytor
|
||
Andrew S. Huggins
rekwizytor
|
||
Vincent E. Immordino
rekwizytor
|
||
Maxine Kao
rekwizytor
|
||
Diego de Lajonquiere
rysownik
|
||
Fausto De Martini
grafik koncepcyjny
|
||
Melissa Encinas
grafik koncepcyjny
|
||
Roberto Fernández Castro
grafik koncepcyjny
|
||
Tim Flattery
grafik koncepcyjny
|
||
Adi Granov
grafik koncepcyjny
|
||
Sean Hargreaves
grafik koncepcyjny
|
||
Tim Hill
grafik koncepcyjny
|
||
Chris Kessler
grafik koncepcyjny
|
||
Ryan Lang
grafik koncepcyjny
|
||
Jerad Marantz
grafik koncepcyjny
|
||
Iain McCaig
grafik koncepcyjny
|
||
Jonathan Opgenhaffen
grafik koncepcyjny
|
||
Karla Ortiz
grafik koncepcyjny
|
||
Paul Ozzimo
grafik koncepcyjny
|
||
Olivier Pron
grafik koncepcyjny
|
||
Sam Rowan
grafik koncepcyjny
|
||
Alex Ruiz
grafik koncepcyjny
|
||
Phil Saunders
grafik koncepcyjny
|
||
Stephen Schirle
grafik koncepcyjny
|
||
Tully Summers
grafik koncepcyjny
|
||
Pete Thompson
grafik koncepcyjny
|
||
Ivan Weightman
grafik koncepcyjny
|
||
Seth Henderson
grafik koncepcyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Seth Henderson
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Balzer
grafik koncepcyjny (efekty wizualne)
|
||
Dave Freeman
grafik koncepcyjny (efekty wizualne)
|
||
Bianca Scurtu
grafik koncepcyjny (efekty wizualne)
|
||
Russell Story
grafik koncepcyjny (efekty wizualne)
|
||
Timothy Rodriguez
grafik koncepcyjny (efekty wizualne) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christian Cordella
grafik koncepcyjny (kostiumy)
|
||
Michael Jones
modelarz (Wielka Brytania)
|
||
Rob Mear
modelarz (Wielka Brytania)
|
||
Ken Cornett
modelarz
|
||
Toi Ogunyoku Jr.
modelarz
|
||
Glen Adlam
modelarz
|
||
Shamus Baker
modelarz
|
||
Dean Barlow
modelarz
|
||
Ben Bigiel
modelarz
|
||
Kurt Butler
modelarz
|
||
Jetti Chanukya
modelarz
|
||
Gak Gyu Choi
modelarz
|
||
Florence Ciuccoli
modelarz
|
||
Tristan Connors
modelarz
|
||
Laurent Cordier
modelarz
|
||
Eric Cowan
modelarz
|
||
Grahame Curtis
modelarz
|
||
Kunal Desai
modelarz
|
||
Vittorio Di Toro
modelarz
|
||
Peter Forsyth
modelarz
|
||
Aman Gahlot
modelarz
|
||
Laury Guintrand
modelarz
|
||
Andrew Hodgson
modelarz
|
||
Anto Juricic
modelarz
|
||
Thomas Kernan
modelarz
|
||
Andrew Kunzel
modelarz
|
||
Nicolas Leblanc
modelarz
|
||
Adam Lee
modelarz
|
||
Andrew Leighton
modelarz
|
||
Thomas Sing Wai Lo
modelarz
|
||
Michael Lorenzo
modelarz
|
||
Rishikesh Nandlaskar
modelarz
|
||
Gerome Oldfield
modelarz
|
||
Javed Siddiqui
modelarz
|
||
Ankur Singh
modelarz
|
||
Laura Soriano Martínez
modelarz
|
||
Piotr Szuter
modelarz
|
||
Sarah Zaher
modelarz
|
||
Kenichi Nishida
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Whang
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joshua H. Wood
modelarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Hamman
modelarz
|
||
Mark Klimko
modelarz
|
||
Derek Devers
stolarz
|
||
Jodi Diodati
malarz
|
||
Donald Fulmer
malarz
|
||
Mark Dowling
malarz (rezerwowy)
|
||
Gary Ryan
malarz (Wielka Brytania)
|
||
Keith Edwards
tynkarz (rezerwowy)
|
||
Dan Engle
rzeźbiarz
|
||
Clark Grimes
rekwizytor
|
||
MaryEllen Hendrick
scenograf (asystent)
|
||
Maciej Kuciara
ilustrator
|
||
James Miller
główny rzeźbiarz
|
||
Clarissa Mobley
rekwizytor
|
||
Michael Navarro
scenograf (asystent)
|
||
Darryl Paterson
twórca rekwizytów (Wielka Brytania)
|
||
Paul Penley
rekwizytor
|
||
Carl Peters
rekwizytor
|
||
Kyle S. Plowden
rekwizytor
|
||
Sonny Nguyen
twórca rekwizytów
|
||
Michelle Radzisauskas
rekwizytor
|
||
Isona Rigau
rysownik
|
||
Dan Riker
główny rekwizytor (druga ekipa) (asystent)
|
||
Lisa 'Pike' Rincon
rekwizytor
|
||
John Rodgers
rekwizytor
|
||
Mike Ruffalo
twórca rekwizytów
|
||
Robert Saccenti
rekwizytor
|
||
Eric Sherlin
rekwizytor
|
||
Alanna Suen
rekwizytor
|
||
Ed Symon
projektant wnętrz
|
||
Jackson Sze
ilustrator
|
||
Norman Thaler
scenopis obrazkowy
|
||
Alexandra Toomey
rysownik
|
||
Aoife Warren
rysownik
|
||
Stephen Wong
projektant wnętrz
|
||
Kenneth Spivey
rekwizytor (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monty Granito
scenopis obrazkowy
|
||
David Dungan
tapicer
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Jeff Alex Thomas
dźwięk
|
||
Tyler Blythe
dźwięk
|
||
Nia Hansen
projektant dźwięku
|
||
Chad Audino
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Akira Fukasawa
dźwięk (dodatkowy)
|
||
David Farmer
projektant dźwięku
|
||
Christian Joyce
mikser (druga ekipa) (Wielka Brytania)
|
||
Elizabeth King
dźwięk (druga ekipa) (Wielka Brytania)
|
||
John Pritchett
mikser
|
||
Bud Raymond
mikser (druga ekipa)
|
||
Serena Simpson
mikser (druga ekipa)
|
||
Christopher Mills
mikser (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Shannon Mills
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
David M. Roberts
mikrofoniarz
|
||
Kate Morath
mikrofoniarz (druga ekipa) (Wielka Brytania)
|
||
Benjamin Farthing
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Charles German
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Matt Aston
mikrofoniarz
|
||
Matt Aston
mikser (druga ekipa)
|
||
Ian Bender
mikrofoniarz
|
||
Aaron Byrnes
dźwięk
|
||
Christopher Flick
montaż imitacji
|
||
Daniel Laurie
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Will Loftin
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Samson Neslund
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allen Lee Williams III
mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marco Alicea
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jamie Branquinho
nadzorujący montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jeanette Browning
operator postsynchronu
|
||
Scott Curtis
mikser imitacji
|
||
Danielle Dupre
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Dusty Fields
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Ryan J. Frias
montaż dialogów
|
||
Ryan J. Frias
montaż postsynchronu
|
||
Charles German
mikser (druga ekipa)
|
||
Jeff Gersh
mikser postsynchronu
|
||
Josh Gold
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Nick Ray Harris
mikrofoniarz
|
||
Scott Hinkley
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Tom Johnson
mikser ponownego nagrania
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Liz Marston
mikser ponownego nagrania (asystent)
|
||
Steve Orlando
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kimberly Patrick
montaż imitacji
|
||
Juan Peralta
mikser ponownego nagrania
|
||
Marcus Petruska
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Vincent Cosson
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacob Riehle
montaż imitacji
|
||
Shelley Roden
imitator dźwięku
|
||
John Roesch
imitator dźwięku
|
||
Carl Rohrs
mikser
|
||
Brad Semenoff
montaż dialogów
|
||
Brad Semenoff
montaż postsynchronu
|
||
Tony Villaflor
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Michael Wynne
mikser (dodatkowy)
|
||
Mateusz Michniewicz
montaż dźwięku (polski dubbing)
|
||
Arjun Banga
mikser
|
||
Hunter Moore
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Alyssa Nevarez
dźwięk (praktykant)
|
||
Todd O. Russell
mikrofoniarz
|
||
Robert Vardaros
mikrofoniarz
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu (Atlanta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu (Nowy Jork) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nia Hansen
montaż efektów dźwiękowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ellen Heuer
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vic Kaspar
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Kray
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Georgia Mae
dźwięk (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Mendez
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shannon Mills
projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marilyn Morris
mikser ponownego nagrania (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tyler Newhouse
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Wilkening
mikser postsynchronu (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Durkee
nadzorujący montaż muzyki
|
||
Dave Jordan
nadzorca muzyki
|
||
Anele Onyekwere
montaż muzyki (asystent)
|
||
Nashia Wachsman
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Craig Tex Barnett
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Steven Carlton Ficke
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Joel Mitchell
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Daniel Sudick
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Tim Walkey
nadzorca efektów specjalnych
|
9,0
|
|
Gareth Wingrove
nadzorca efektów specjalnych (Wielka Brytania)
|
9,0
|
|
Roman Remer
koordynator efektów specjalnych (Wielka Brytania)
|
8,0
|
|
Norman Baillie
efekty specjalne (Wielka Brytania)
|
||
Barry McQueary
efekty specjalne
|
8,0
|
|
Ross McCluskey
efekty specjalne (asystent)
|
||
Scott Dwyer
pirotechnik
|
7,0
|
|
Herbert Blank
technik
|
7,0
|
|
Marshall T. Broyles
technik
|
||
Charles Cooley
technik
|
9,0
|
|
Matt Dengel
technik
|
||
Paul Dimmer
technik
|
||
Allison Gainza
technik
|
||
Jeff Tolley
technik
|
||
Daniel Massett
technik
|
||
Simon Quinn
technik
|
||
Christopher Smith
technik
|
||
Michael A. Tice
technik
|
7,0
|
|
Martin J. Gibbons
technik
|
||
Blair Berens
technik
|
||
Michael Berzsenyi
technik
|
||
David Boucher
technik
|
||
Jake Dimmer
efekty specjalne (asystent)
|
||
Cory Faucher
technik
|
||
Morgan Guynes
technik
|
||
Keith Haynes
technik
|
||
Maxfield Hemmett
efekty specjalne
|
||
Curtis Iggulden
efekty specjalne
|
||
Todd Jensen
technik
|
8,0
|
|
Jeffrey Knott
technik
|
9,0
|
|
Stephen Knott
technik
|
||
Lindsay MacGowan
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Shane Mahan
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Wayne Middlemiss
efekty specjalne
|
||
Darin O'Neill
technik
|
||
Greg Oddoye
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Jeff Ogg
technik
|
||
Christopher Pearce
efekty specjalne (asystent)
|
||
Joshua Pinney
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Brett Reeser
technik
|
||
Harry Rhys
efekty specjalne
|
||
Shaun Rutter
technik
|
||
Ric San Nicholas
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Matt Sigmon
technik
|
7,0
|
|
Joel Studer
technik
|
7,0
|
|
Kenneth Van Order
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Kenneth Van Order
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Andy Williams
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Amber Mari
technik
|
||
Michaela Holgate
technik
|
||
Shawn Windisch
technik
|
||
Leonel Zapien
technik
|
||
Epiffany Phillips
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Sarah Finn
dobór obsady
|
||
Chase Paris
dobór obsady (Atlanta)
|
||
Tara Feldstein
dobór obsady (Atlanta)
|
||
Johnny Gidcomb
dobór głosu
|
||
Tara Feldstein
nadzorca doboru obsady (Atlanta)
|
||
Milena Battaglia
dobór obsady (asystent)
|
||
Molly Doyle
dobór obsady (asystent)
|
||
Adriana Del Valle
dobór obsady (asystent)
|
||
Nicholas A. Mudd
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Alyssa Jacobson
nadzorca dodatkowego doboru obsady
|
||
Jason B. Stamey
dodatkowy dobór obsady
|
||
Toni Avalos
dodatkowy dobór obsady
|
||
Mary Huber
dodatkowy dobór obsady
|
||
Alyssa Jacobson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Caroline Pommert-Allegrante
dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork)
|
||
Alex Cody
dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork)
|
||
Alexandra Di Giacomo
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Brian Webb
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Deanna Greif
dobór obsady (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Jason Roberts
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Aurelia Thomas
menedżer obiektów zdjęciowych (Wielka Brytania)
|
||
Lindsey Powell
menedżer obiektów zdjęciowych (Wielka Brytania)
|
||
Duncan Broadfoot
menedżer obiektów zdjęciowych (Wielka Brytania)
|
||
Mike Buonanno
menedżer obiektów zdjęciowych (Nowy Jork)
|
||
Raine Hall
menedżer obiektów zdjęciowych (Alaska)
|
||
Pat Bonnavanno
menedżer obiektów zdjęciowych (Filipiny)
|
||
Ted Alvarez
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Josh Dillard
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Christian Lopez
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Trey Neely
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Dustin Pitan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Nancy Wong
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Matt Risebrow
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Chris Cameron
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Chris Cloud
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Patrick O'Hala
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Nick Pray
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Sam Hargrave
koordynator kaskaderów
|
||
Stefania Monetti
koordynator kaskaderów (Wielka Brytania)
|
||
Stephen A. Pope
koordynator kaskaderów (Nowy Jork)
|
||
Monique Ganderton
koordynator kaskaderów (asystent) (dodatkowy)
|
7,0
|
|
Daniel Hernandez
koordynator scen walki
|
||
James Young
koordynator scen walki
|
||
Janeshia Adams-Ginyard
kaskader dublujący: Danai Gurira
|
||
Tamiko Brownlee
kaskader dublujący: Pom Klementieff
|
||
Martin De Boer
kaskader dublujący: Benedict Cumberbatch
|
||
Rob de Groot
kaskader dublujący: Dave Bautista
|
||
Holland Diaz
kaskader dublujący: Tom Holland
|
||
Shauna Galligan
kaskader dublujący: Karen Gillan
|
||
Bobby Holland Hanton
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
|
8,0
|
|
Maria Hippolyte
kaskader dublujący: Dora Milaje
|
||
C.C. Ice
kaskader dublujący: Elizabeth Olsen
|
||
Bethany Levy
kaskader dublujący: Karen Gillan
|
||
Crystal Michelle
kaskader dublujący: Letitia Wright
|
||
Chris Romrell
kaskader dublujący: Chris Pratt
|
||
Aaron Toney
kaskader dublujący: Anthony Mackie
|
6,0
|
|
Daniel Hargrave
kaskader dublujący: Chris Evans
|
||
Anis Cheurfa
kaskader dublujący: Chadwick Boseman
|
||
Glenn Foster
kaskader dublujący: Robert Downey Jr.
|
||
Heidi Moneymaker
kaskader dublujący: Scarlett Johansson
|
6,0
|
|
Michael Sims
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
|
||
Greg Rementer
Josh Brolin / kaskader dublujący: Sebastian Stan
|
||
Jason Tubbs
kierowca kaskader
|
||
Chris Barrett
kierowca kaskader
|
||
Crystal Hooks
kierowca kaskader
|
||
David MacDonald
kierowca kaskader
|
||
Josh Seifert
układacz
|
||
Noon Orsatti
układacz
|
||
Ralf Koch
układacz
|
||
Jacob Hugghins
układacz
|
||
Jared S. Eddo
układacz
|
||
Brandon Cornell
układacz
|
||
Sean Christopher
układacz
|
||
Zac Henry
układacz
|
||
Chris Daniels
układacz
|
6,0
|
|
Jimmy Hart
układacz
|
||
Gee Alexander
kaskader
|
||
Steven Atkinson
kaskader
|
||
Loyd Bateman
kaskader
|
||
Courtney Chen
kaskader
|
||
Tye Claybrook Jr.
kaskader
|
||
Johnny Gao
kaskader
|
||
Ryan Green
kaskader
|
||
Carlos Guity
kaskader
|
||
Garrett Hammond
kaskader
|
||
Denisha Gillespie
kaskader
|
||
Niahlah Hope
kaskader
|
||
Justin Howell
kaskader
|
||
Precious Jenkins
kaskader
|
||
Richard King
kaskader
|
||
Matt LaBorde
kaskader
|
||
Marcus Lewis
kaskader
|
||
Tara Macken
kaskader
|
6,0
|
|
Tim McAdams
kaskader
|
6,0
|
|
Marie Mouroum
kaskader
|
||
Jachin JJ Myers
kaskader
|
||
Femi Olagoke
kaskader
|
||
Khalil' La'Marr Pickett
kaskader
|
||
Bruce Anthony Shepperson
kaskader
|
||
Joseph Singletary
kaskader
|
||
Dominique Elijah Smith
kaskader
|
||
Jénel Stevens
kaskader
|
||
Phedra Syndelle
kaskader
|
||
Hamid-Reza Benjamin Thompson
kaskader
|
||
Keil Oakley Zepernick
kaskader
|
||
Granger Summerset II
kaskader
|
||
Marija Juliette Abney
kaskader
|
||
Derek Alfonso
kaskader
|
||
Nate Andrade
kaskader
|
||
Branden Arnold
kaskader
|
||
Jennifer Badger
kaskader
|
||
Justin Dobies
kaskader
|
||
Cory Dunson
kaskader
|
||
Simeon Freeman
kaskader
|
||
Jomahl Gildersleve
kaskader
|
||
Daniel Graham
kaskader
|
||
Califf Guzman
kaskader
|
||
Dante Ha
kaskader
|
||
Crystal Hooks
kaskader
|
||
Alex Lorre
kaskader
|
||
Rachel Luttrell
kaskader
|
||
Chris Moore
kaskader
|
||
Travor Murray
kaskader
|
||
Eric Oram
kaskader
|
||
Woon Young Park
kaskader
|
||
George Quinones
kaskader
|
||
Antjuan Rhames
kaskader
|
||
Bayland Rippenkroeger
kaskader
|
||
Marvin Ross
kaskader
|
||
Jackson Spidell
kaskader
|
||
Mike Wilson
kaskader
|
||
Delly Allen
dubler: Elizabeth Olsen
|
||
Clay Chamberlin
dubler: Chris Pratt
|
||
Amanda Fordham
dubler: Scarlett Johansson
|
||
Brent McGee
dubler: Chris Evans
|
||
Grace Marie Williams
dubler: Pom Klementieff
|
6,0
|
|
Gene Arnold
dubler: Tom Hiddleston
|
||
Anna Elizabeth
dubler: Zoe Saldana
|
||
Tracie Garrison
dubler: Karen Gillan
|
||
T.J. Hogan
dubler: Don Cheadle
|
||
Briana LaChelle Lantz
dubler: Gwyneth Paltrow
|
||
Shara London
dubler: Danai Gurira
|
||
Kevin Marshall
dubler: Terry Notary
|
||
Brian Schaeffer
dubler: Robert Downey Jr.
|
||
Ben Stabb
dubler: Chris Hemswoth
|
||
Michael Nelson
dubler
|
||
Brett Meloy
dubler
|
||
Jameca Mcghee
dubler
|
||
Van Marten
dubler
|
||
Julio Liverpool
dubler
|
||
Camden Haydon
dubler
|
||
Jared Leland Gore
dubler
|
||
Kyle Findley
dubler
|
||
Dustin Dodson
dubler
|
||
Charles Cook
dubler
|
||
Jody Cieutat
dubler
|
||
Courtney Brown
dubler
|
||
Qualen Bradley
dubler
|
||
Rose Ball
dubler
|
||
Rory Asplund
dubler
|
||
Bruce L. Williams Jr.
dubler
|
||
J.P. Valenti
dubler
|
||
Scott Christopher Kelly
dubler
|
||
Kimberly Aller
koordynator efektów wizualnych
|
||
Daniel Baker
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrew Cheng
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jake Delaney
koordynator efektów wizualnych
|
||
Christopher Finley
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kotamraju Karthik
koordynator efektów wizualnych
|
||
Erin Langford
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alison Luong
koordynator efektów wizualnych
|
||
Katia Muscariello
koordynator efektów wizualnych
|
||
Margaux Peach
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sarah Stauffer
koordynator efektów wizualnych
|
||
Henry Wan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Caroline Whitehill
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mayur Dadarao Adhau
koordynator efektów wizualnych
|
||
Pierre Alexander
koordynator efektów wizualnych
|
||
Naline Amaral
koordynator efektów wizualnych
|
||
Caitlin Atherton
koordynator efektów wizualnych
|
||
Giedre Balseviciute
koordynator efektów wizualnych
|
||
Julie Brown
koordynator efektów wizualnych
|
||
John Campuzano
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kelly Chow
koordynator efektów wizualnych
|
||
Diana Cobo
koordynator efektów wizualnych
|
||
Mario Dietz
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ben Duncan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jane Ellis
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sze Jia Eng
koordynator efektów wizualnych
|
||
Rebecca Fair-Lien
koordynator efektów wizualnych
|
||
Marc Falardeau
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ashleigh Flynn
koordynator efektów wizualnych
|
||
Simon Fraser
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kat Gore
koordynator efektów wizualnych
|
||
Brendan Grady
koordynator efektów wizualnych
|
||
Lisa Hallbauer
koordynator efektów wizualnych
|
||
Jessica Harrison
koordynator efektów wizualnych
|
||
Yasmine Hausler
koordynator efektów wizualnych
|
||
Patrick Hernandez
koordynator efektów wizualnych
|
||
Djordje Jugovic
koordynator efektów wizualnych
|
||
Matt Knight
koordynator efektów wizualnych
|
||
Oscar Lacson Jr.
koordynator efektów wizualnych
|
||
Kelani Lim
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tomas Luna Olvera
koordynator efektów wizualnych
|
||
Lee Maher
koordynator efektów wizualnych
|
||
Michaela Manas Malina
koordynator efektów wizualnych
|
||
Liam McCartin
koordynator efektów wizualnych
|
||
Aimee McKinney
koordynator efektów wizualnych
|
||
Aileen Mu
koordynator efektów wizualnych
|
||
Eva Mularonek
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ryan Musante
koordynator efektów wizualnych
|
||
Lexi Narowski
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sophie Olive-Calver
koordynator efektów wizualnych
|
||
Allison Paul
koordynator efektów wizualnych
|
||
Gareth Pearce
koordynator efektów wizualnych
|
||
Monique Pollaehne
koordynator efektów wizualnych
|
||
Leah Sargent
koordynator efektów wizualnych
|
||
Tamar Shaham
koordynator efektów wizualnych
|
||
Balaji Sreedharan
koordynator efektów wizualnych
|
||
Andrea R. Stephens
koordynator efektów wizualnych
|
||
Katherine Terzieva
koordynator efektów wizualnych
|
||
Agnes Toomus
koordynator efektów wizualnych
|
||
Alexander Wlk
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nicole Yang
koordynator efektów wizualnych
|
||
Wenjia Zhao
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dan DeLeeuw
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Russell Earl
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jamie Hallett
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Andrew Morley
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Greg Steele
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Matt Aitken
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kaustubh Athavale
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kelly Port
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jeff Capogreco
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Trent Claus
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Josh Dagg
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Megan Flood
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Rohit Prakash Gujar
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Varun Hadkar
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Stephen Lawes
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Immanuel Morris
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Graham Page
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Laurie Pellard
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Patric Roos
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Oliver Schulz
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Dan Snape
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Doug Spilatro
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Charles Tait
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Horacio Mendoza
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Miguel Perez Senent
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Gerardo Aguilera
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ashraf Ghoniem
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Korbinian Hopfner
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Swen Gillberg
nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy)
|
||
Florian Witzel
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mark O. Forker
nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Ghanshyam Sureshbhai Waghela
nadzorca efektów wizualnych (asystent)
|
||
Aaron Baudin
dyrektor techniczny
|
||
Gregory Bellis
dyrektor techniczny
|
||
Andy Burmeister
dyrektor techniczny
|
||
Jake Cenac
dyrektor techniczny
|
||
Matthew Chandler
dyrektor techniczny
|
||
Matthieu Chardonnet
dyrektor techniczny
|
||
Alan Clappison
dyrektor techniczny
|
||
Alexis Claux
dyrektor techniczny
|
||
Kolja Hübschmann
dyrektor techniczny
|
||
Christopher Michael Coupe
dyrektor techniczny
|
||
Marcello Da Silva
dyrektor techniczny
|
||
German de Benito
dyrektor techniczny
|
||
Kane Elferink
dyrektor techniczny
|
||
Peter Dominik
dyrektor techniczny
|
||
Oliver Ferguson
dyrektor techniczny
|
||
William Gabriele
dyrektor techniczny
|
||
Dean Grubb
dyrektor techniczny
|
||
Melanie Guerreiro
dyrektor techniczny
|
||
Ehsan Hassani Moghaddam
dyrektor techniczny
|
||
Makoto Hatanaka
dyrektor techniczny
|
||
Matthew Hicks
dyrektor techniczny
|
||
Andre Hitsøy
dyrektor techniczny
|
||
Mark L. Holmes
dyrektor techniczny
|
||
Reywel Hyland
dyrektor techniczny
|
||
Nicholas Illingworth
dyrektor techniczny
|
||
Hanjoo Jeong
dyrektor techniczny
|
||
Allyn Lawson
dyrektor techniczny
|
||
Skeel Lee
dyrektor techniczny
|
||
Ioanna Mailli
dyrektor techniczny
|
||
Jamie McCarter
dyrektor techniczny
|
||
Declan McGuire
dyrektor techniczny
|
||
Damon Milman
dyrektor techniczny
|
||
Mathew Monro
dyrektor techniczny
|
||
Luiz Philippe Moreira
dyrektor techniczny
|
||
David Antonin Mucci
dyrektor techniczny
|
||
Taos Myers
dyrektor techniczny
|
||
Bruno Nicko
dyrektor techniczny
|
||
Gary Nisbet
dyrektor techniczny
|
||
Christos Parliaros
dyrektor techniczny
|
||
Christian Poullay
dyrektor techniczny
|
||
Edward Randall
dyrektor techniczny
|
||
Sam Robberechts
dyrektor techniczny
|
||
Sylvain Robert
dyrektor techniczny
|
||
Sean Rowe
dyrektor techniczny
|
||
Ben Sharp
dyrektor techniczny
|
||
Tonya Strantzi
dyrektor techniczny
|
||
Shih Ming Tay
dyrektor techniczny
|
||
Raphael Thiery
dyrektor techniczny
|
||
Eligijus Titas
dyrektor techniczny
|
||
Alex P. Twigg
dyrektor techniczny
|
||
Henry van der Beek
dyrektor techniczny
|
||
Nishikant Rokadey
dyrektor techniczny
|
||
Olivier Van Zeveren
dyrektor techniczny
|
||
Gary Vanhooland
dyrektor techniczny
|
||
Duarte Victorino
dyrektor techniczny
|
||
Jonathan Vuillemin
dyrektor techniczny
|
||
Johan Walfridson
dyrektor techniczny
|
||
Joe Weidenbach
dyrektor techniczny
|
||
Chris A. Wilson
dyrektor techniczny
|
||
Sarah Seungah You
dyrektor techniczny
|
||
Matthias Zeller
dyrektor techniczny
|
||
Shaun Friedberg 'Pyrokinesis'
dyrektor techniczny
|
||
Bushra Al
dyrektor techniczny
|
||
Weverton Alves
dyrektor techniczny
|
||
Aleksandar Atanasov
dyrektor techniczny
|
||
Leslie Baker
dyrektor techniczny
|
||
Philip Ballinger
dyrektor techniczny
|
||
Marco Barbati
dyrektor techniczny
|
||
Brian N. Bentley
dyrektor techniczny
|
||
Yogesh Bhavsar
dyrektor techniczny
|
||
Stefanie Blatt
dyrektor techniczny
|
||
Rigel Bowen
dyrektor techniczny
|
||
Derek Brady
dyrektor techniczny
|
||
Paul Brannan
dyrektor techniczny
|
||
Jiun Yiing Mow
dyrektor techniczny
|
||
Dmitrijs Cernagovs
dyrektor techniczny
|
||
Ahmed El-Shahat Moustafa
dyrektor techniczny
|
||
Vasilis Pazionis
dyrektor techniczny
|
||
Simone Bruni
dyrektor techniczny
|
||
Simon Burke
dyrektor techniczny
|
||
Maria Busco
dyrektor techniczny
|
||
Goncalo Cabaca
dyrektor techniczny
|
||
Carlos Carrillo
dyrektor techniczny
|
||
Melissa Cell
dyrektor techniczny
|
||
Max Centra
dyrektor techniczny
|
||
Anthony Chappina
dyrektor techniczny
|
||
Peter Connelly
dyrektor techniczny
|
||
André Correia
dyrektor techniczny
|
||
Graham Cristie
dyrektor techniczny
|
||
Jing Cui
dyrektor techniczny
|
||
Adolfo Dalda
dyrektor techniczny
|
||
Vivian David
dyrektor techniczny
|
||
Julian Davidson
dyrektor techniczny
|
||
Amy Dilworth
dyrektor techniczny
|
||
Eamon Samuel Duncan
dyrektor techniczny
|
||
Bernhard Eiser
dyrektor techniczny
|
||
Samantha Erickstad
dyrektor techniczny
|
||
Fabian Nowak
dyrektor techniczny
|
||
Liam Farnham
dyrektor techniczny
|
||
Peter Evemy
dyrektor techniczny
|
||
Patrick Finn
dyrektor techniczny
|
||
Matt Flicker
dyrektor techniczny
|
||
Luis Fos
dyrektor techniczny
|
||
Julien Fradin
dyrektor techniczny
|
||
Sven Fraeys
dyrektor techniczny
|
||
Tom Freitag
dyrektor techniczny
|
||
Abdel Halim Garess
dyrektor techniczny
|
||
Daniel Georgiou
dyrektor techniczny
|
||
Kunal Ghosh Dastider
dyrektor techniczny
|
||
Sreejita Ghosh
dyrektor techniczny
|
||
Andreas Giesen
dyrektor techniczny
|
||
Arnau Gilabert
dyrektor techniczny
|
||
Marco Godinho
dyrektor techniczny
|
||
David Godwin
dyrektor techniczny
|
||
Akin Goecmenli
dyrektor techniczny
|
||
Alex Goodfellow
dyrektor techniczny
|
||
Luke Gray
dyrektor techniczny
|
||
Jeff Grebe
dyrektor techniczny
|
||
Mikhail Gubkin
dyrektor techniczny
|
||
Gina Guerrero
dyrektor techniczny
|
||
Jonathan Guillerm
dyrektor techniczny
|
||
Thomas Haley-Hermiz
dyrektor techniczny
|
||
Stian Halvorsen
dyrektor techniczny
|
||
Nicholas Hampshire
dyrektor techniczny
|
||
Joey Harris
dyrektor techniczny
|
||
Jefri Haryono
dyrektor techniczny
|
||
Nick Hatzichristos
dyrektor techniczny
|
||
Volker Heisterberg
dyrektor techniczny
|
||
Gabriel Hennessy
dyrektor techniczny
|
||
Tundi Heveli
dyrektor techniczny
|
||
Jeffrey Charles Higgins
dyrektor techniczny
|
||
Jesse Hildreth
dyrektor techniczny
|
||
Jason Holt
dyrektor techniczny
|
||
Cássio Homa
dyrektor techniczny
|
||
Yifan Hu
dyrektor techniczny
|
||
Pei-Zhi Huang
dyrektor techniczny
|
||
Natapon Huangsakuncharoen
dyrektor techniczny
|
||
Chris Huland
dyrektor techniczny
|
||
Tracy Nicole Irwin
dyrektor techniczny
|
||
Matthes Jacob
dyrektor techniczny
|
||
Ajay Jain
dyrektor techniczny
|
||
Dawid Januszek
dyrektor techniczny
|
||
Montu Jariwala
dyrektor techniczny
|
||
Ng Cheuk-Yung Jayde
dyrektor techniczny
|
||
Eric Jennings
dyrektor techniczny
|
||
Wongsakorn Jitbunyachot
dyrektor techniczny
|
||
Chay Johansson
dyrektor techniczny
|
||
Christopher Django Johnston
dyrektor techniczny
|
||
Brenainn Jordan
dyrektor techniczny
|
||
Guillaume Julien
dyrektor techniczny
|
||
Andrew Kennedy
dyrektor techniczny
|
||
Paco Ramos Koch
dyrektor techniczny
|
||
Florian Koebisch
dyrektor techniczny
|
||
Teck Chee Koi
dyrektor techniczny
|
||
Philip Korsika
dyrektor techniczny
|
||
K. Kothandaraman
dyrektor techniczny
|
||
Jessica Koubi
dyrektor techniczny
|
||
Annurup Kumaar
dyrektor techniczny
|
||
Alexander Lee
dyrektor techniczny
|
||
Brice Lehmann
dyrektor techniczny
|
||
Dimitris Lekanis
dyrektor techniczny
|
||
Jimmy Leung
dyrektor techniczny
|
||
Joe Leveson
dyrektor techniczny
|
||
Pierson Lippard
dyrektor techniczny
|
||
Jonathan Lyddon-Towl
dyrektor techniczny
|
||
Arnaud Machtou
dyrektor techniczny
|
||
Loris Mantello
dyrektor techniczny
|
||
Rhodri Matthews
dyrektor techniczny
|
||
Ruben Mayor
dyrektor techniczny
|
||
Mark McNicholl
dyrektor techniczny
|
||
Tom Meade
dyrektor techniczny
|
||
Shéa W.C. Melville
dyrektor techniczny
|
||
Javier Meroño
dyrektor techniczny
|
||
Marifer Michel
dyrektor techniczny
|
||
David Moraton
dyrektor techniczny
|
||
Simon Dean Morley
dyrektor techniczny
|
||
Ruthie Nielsen
dyrektor techniczny
|
||
Greg Notzelman
dyrektor techniczny
|
||
Abdelkader Nouar
dyrektor techniczny
|
||
Francisco Paim
dyrektor techniczny
|
||
Oleksandr Panaskevych
dyrektor techniczny
|
||
Michael Parker
dyrektor techniczny
|
||
Tejas Patade
dyrektor techniczny
|
||
Dennis Petkov
dyrektor techniczny
|
||
Snehal Poojary
dyrektor techniczny
|
||
Dominik Pott
dyrektor techniczny
|
||
Louis-Daniel Poulin
dyrektor techniczny
|
||
Lucas Pozzey
dyrektor techniczny
|
||
Risto Puukko
dyrektor techniczny
|
||
Sadjad Rabiee
dyrektor techniczny
|
||
Keerthana Ramani
dyrektor techniczny
|
||
Sascha Robitzki
dyrektor techniczny
|
||
Johnny Roek
dyrektor techniczny
|
||
Aaron M. Ross
dyrektor techniczny
|
||
Marc-Olivier Rouleau
dyrektor techniczny
|
||
Phil Rouse
dyrektor techniczny
|
||
Alicia Saleh
dyrektor techniczny
|
||
Peter Salter
dyrektor techniczny
|
||
Priam Sampaio
dyrektor techniczny
|
||
Gunther Schatz
dyrektor techniczny
|
||
Brian Scherbinski
dyrektor techniczny
|
||
Eduard Schulze-Battmann
dyrektor techniczny
|
||
Andrea Scibetta
dyrektor techniczny
|
||
Nupur Sehgal
dyrektor techniczny
|
||
Enrico Selmi
dyrektor techniczny
|
||
Ravinder Sembi
dyrektor techniczny
|
||
Eric Senécal
dyrektor techniczny
|
||
Tushar Shah
dyrektor techniczny
|
||
Gianluca Siciliano
dyrektor techniczny
|
||
Paul Simpson
dyrektor techniczny
|
||
Artem Smirnov
dyrektor techniczny
|
||
Marc Smith
dyrektor techniczny
|
||
Benjamin Soh
dyrektor techniczny
|
||
Dinesh Soni
dyrektor techniczny
|
||
Bjorn Blaaberg Sorensen
dyrektor techniczny
|
||
Ashley Stanton
dyrektor techniczny
|
||
Cody Stoof
dyrektor techniczny
|
||
Eline Strijdonk
dyrektor techniczny
|
||
Edward Sun
dyrektor techniczny
|
||
Shiv Sundar
dyrektor techniczny
|
||
Szabolcs Szmicsek
dyrektor techniczny
|
||
Rob Taheij
dyrektor techniczny
|
||
Rachel Tay
dyrektor techniczny
|
||
Sunny Teich
dyrektor techniczny
|
||
Jamie Telfer
dyrektor techniczny
|
||
Tim Teramoto
dyrektor techniczny
|
||
Ben Thompson
dyrektor techniczny
|
||
Thomas Thornton
dyrektor techniczny
|
||
Jon Thorsen
dyrektor techniczny
|
||
Ben Tillmann
dyrektor techniczny
|
||
Imre Toke
dyrektor techniczny
|
||
Remy Torre
dyrektor techniczny
|
||
Roger Tortosa
dyrektor techniczny
|
||
Vincent Touache
dyrektor techniczny
|
||
Dennis Toufexis
dyrektor techniczny
|
||
Denis Trutanic
dyrektor techniczny
|
||
Graeme Tung
dyrektor techniczny
|
||
Kenneth Van Aken
dyrektor techniczny
|
||
Ville-Matti Vasama
dyrektor techniczny
|
||
Frederick B. Vega
dyrektor techniczny
|
||
Akshay Vichare
dyrektor techniczny
|
||
Rubén Villoria
dyrektor techniczny
|
||
Singh Vinay
dyrektor techniczny
|
||
Anjohn Vincent
dyrektor techniczny
|
||
Chris Walker
dyrektor techniczny
|
||
Neil Watts
dyrektor techniczny
|
||
Glenn Wells
dyrektor techniczny
|
||
Adam Wierzchowski
dyrektor techniczny
|
||
Ross Lee Wilkinson
dyrektor techniczny
|
||
Masahito Yoshioka
dyrektor techniczny
|
||
Farhad Yusufi
dyrektor techniczny
|
||
Nessa Mingfang Zhang
dyrektor techniczny
|
||
Mingquan Charles Zhou
dyrektor techniczny
|
||
Johnny Zhu
dyrektor techniczny
|
||
Ryan Zukoff
dyrektor techniczny
|
||
Cinzia Pegorin
dyrektor techniczny
|
||
Paul Amiras
dyrektor techniczny
|
||
Dan Ayling
dyrektor techniczny
|
||
Carlo Alberto Bagliolid
dyrektor techniczny
|
||
Cristina Bartolome Pernas
dyrektor techniczny
|
||
Remy Bay
dyrektor techniczny
|
||
Kleisi Begaj
dyrektor techniczny
|
||
Mickael Bethune
dyrektor techniczny
|
||
Fabrizia Bonaventura
dyrektor techniczny
|
||
Swapnil Borawake
dyrektor techniczny
|
||
Philip Borg
dyrektor techniczny
|
||
Zakaria Boumediane
dyrektor techniczny
|
||
Richard Boyle
dyrektor techniczny
|
||
Ottaviano Brando
dyrektor techniczny
|
||
Thibaut Breton
dyrektor techniczny
|
||
Jack Brown
dyrektor techniczny
|
||
Jake Burstein
dyrektor techniczny
|
||
Antonio Carranza Pérez
dyrektor techniczny
|
||
Pedro Casavecchia
dyrektor techniczny
|
||
Johnny Chan
dyrektor techniczny
|
||
Ankur Chaudhary
dyrektor techniczny
|
||
Roberto Clochiatti
dyrektor techniczny
|
||
Andy Cuthbert
dyrektor techniczny
|
||
Onkar Ashok Dahare
dyrektor techniczny
|
||
Chema del Fresno
dyrektor techniczny
|
||
Pranay Dharmapuri
dyrektor techniczny
|
||
Rosie Draper
dyrektor techniczny
|
||
Zach du Toit
dyrektor techniczny
|
||
Nico Duce
dyrektor techniczny
|
||
Jack Elworthy
dyrektor techniczny
|
||
Stefano Farci
dyrektor techniczny
|
||
Álvaro García Martínez
dyrektor techniczny
|
||
Son T. Ly
dyrektor techniczny
|
||
Christoph Matthiesen
dyrektor techniczny
|
||
Matt Moyes
dyrektor techniczny
|
||
David Nielsen
dyrektor techniczny
|
||
Simon Ohler
dyrektor techniczny
|
||
Hunter Parks
dyrektor techniczny
|
||
Jon Shaw
dyrektor techniczny
|
||
Tatampudi SrinivasaRaju
dyrektor techniczny
|
||
Elliot Staker
dyrektor techniczny
|
||
Federico Stefanini
dyrektor techniczny
|
||
Benoit Terminet Schuppon
dyrektor techniczny
|
||
Michael Thingnes
dyrektor techniczny
|
||
Esther Trilsch
dyrektor techniczny
|
||
Qiao Wang
dyrektor techniczny
|
||
Erik Elizalde
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Natasha Belle
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Paul Roberts
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Harshkumar Shah
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Fannar Traustason
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Tom de Landsheere
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Philip Copley
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Travis Evashkevich
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Andrea Khoo
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Hasan Balable
dyrektor techniczny (asystent) (praktykant)
|
||
Alex Injae Hwang
dyrektor techniczny (stażysta)
|
||
Alexander T.H. Browne
efekty wizualne
|
||
Jennifer Burke
efekty wizualne
|
||
Tim Cheng
efekty wizualne
|
||
Alvaro Claver
efekty wizualne
|
||
Eric Ennis
efekty wizualne
|
||
Sohrab Esfehani
efekty wizualne
|
||
Finella Fan
efekty wizualne
|
||
Zachary Freiberg
efekty wizualne
|
||
Pranav Gangapurkar
efekty wizualne
|
||
Jason m. Graham
efekty wizualne
|
||
Cat Harris
efekty wizualne
|
||
Ryan Hopkins
efekty wizualne
|
||
Damien Kessler
efekty wizualne
|
||
Steven Knipping
efekty wizualne
|
||
Alexis Lemonis
efekty wizualne
|
||
Stefan Mayr
efekty wizualne
|
||
Owen McGonigle
efekty wizualne
|
||
James A.J. Miller
efekty wizualne
|
||
Annie Mitchell
efekty wizualne
|
||
Vinayak More
efekty wizualne
|
||
Tom Nixon
efekty wizualne
|
||
Quentin Pianta
efekty wizualne
|
||
Simon Quach
efekty wizualne
|
||
Paul Patrick Quinn
efekty wizualne
|
||
Luke Rawcliffe
efekty wizualne
|
||
Anders Rostad
efekty wizualne
|
||
Guy Schuleman
efekty wizualne
|
||
Ben Taylor-Bryant
efekty wizualne
|
||
Harshkumar Shah
efekty wizualne
|
||
Rohit Agarwal
efekty wizualne
|
||
Prakhar Agnihotri
efekty wizualne
|
||
Aditi Agrawal
efekty wizualne
|
||
Juan Alvarez
efekty wizualne
|
||
Indrit Zabzuni
efekty wizualne
|
||
Brett Ellis
efekty wizualne
|
||
Meng Liu
efekty wizualne
|
||
Thomas Luff
efekty wizualne
|
||
Vishal Mehta
efekty wizualne
|
||
Jie Meng
efekty wizualne
|
||
Chris F. Moore
efekty wizualne
|
||
Dhumal Sagar
efekty wizualne
|
||
Aaron Colman-Hayes
efekty wizualne
|
||
Jolan Auzeby
efekty wizualne
|
||
Dan Bodenstein
efekty wizualne
|
||
Tyler Britton
efekty wizualne
|
||
Simon Butler
efekty wizualne
|
||
Carl Fairweather
efekty wizualne
|
||
Seona Hwang
efekty wizualne
|
||
Tong Jason Lin
efekty wizualne
|
||
Tomohiro Okita
efekty wizualne
|
||
Viviane Dall'Agnol
efekty wizualne
|
||
Rémi Pierre
efekty wizualne
|
||
Rogerio Alves
efekty wizualne
|
||
Christopher Anciaume
efekty wizualne
|
||
Arild Anfinnsen
efekty wizualne
|
||
Anoop.Ashokan
efekty wizualne
|
||
Anthony Arnoux
efekty wizualne
|
||
Nicolas Arredondo
efekty wizualne
|
||
Kenneth Au
efekty wizualne
|
||
Vaishali Awaghade
efekty wizualne
|
||
Satish Bale
efekty wizualne
|
||
Michael Balthazart
efekty wizualne
|
||
Aviv Bar-Ami
efekty wizualne
|
||
Andy Bean
efekty wizualne
|
||
Babak Bina
efekty wizualne
|
||
Corey Bolwyn
efekty wizualne
|
||
Trey Brown
efekty wizualne
|
||
Jake Bush
efekty wizualne
|
||
Francesc Camos
efekty wizualne
|
||
Miguel Castrillo
efekty wizualne
|
||
Jung Min Chang
efekty wizualne
|
||
Keith Cheuk
efekty wizualne
|
||
Nicolas Chiarot
efekty wizualne
|
||
Caleb Choo
efekty wizualne
|
||
Tim Christensen
efekty wizualne
|
||
Michael Chrobak
efekty wizualne
|
||
Johnson Chuang
efekty wizualne
|
||
Janice Chun
efekty wizualne
|
||
Taylor Clutter
efekty wizualne
|
||
Jordi Collet-Texido
efekty wizualne
|
||
Emanuele Comotti
efekty wizualne
|
||
Tony Cosgrove
efekty wizualne
|
||
Jayson Davis
efekty wizualne
|
||
Scott Dawkins
efekty wizualne
|
||
Alain De Hoe
efekty wizualne
|
||
Marie-Charlotte Derne
efekty wizualne
|
||
Ruben Diaz Hernandez
efekty wizualne
|
||
Andrew Dugan
efekty wizualne
|
||
Kadir Can Eksi
efekty wizualne
|
||
Raul Essig
efekty wizualne
|
||
Jason Evanko
efekty wizualne
|
||
Irene Faminial
efekty wizualne
|
||
Justas Giedraitis
efekty wizualne
|
||
Luc Girard
efekty wizualne
|
||
Utkarsh Giri
efekty wizualne
|
||
Markus Graf
efekty wizualne
|
||
Victor Grant
efekty wizualne
|
||
Lloyd Hackl
efekty wizualne
|
||
Jim Hagarty
efekty wizualne
|
||
James Halverson
efekty wizualne
|
||
Katie Hamberger
efekty wizualne
|
||
Sho Hasegawa
efekty wizualne
|
||
Benjamin Hawkins
efekty wizualne
|
||
Alberto Hernandez Rodriguez
efekty wizualne
|
||
Sarah Higgs
efekty wizualne
|
||
Hamish Hill
efekty wizualne
|
||
Thomas Rotohiko Hobman
efekty wizualne
|
||
Lina Hum
efekty wizualne
|
||
Ahmed Ibrahim
efekty wizualne
|
||
Pat Imrie
efekty wizualne
|
||
Prerana Jaiswal
efekty wizualne
|
||
Eli Jarra
efekty wizualne
|
||
Saurabh Sanjay Jadhav
efekty wizualne
|
||
Alice Jarre
efekty wizualne
|
||
Jaime Jasso
efekty wizualne
|
||
Aimee Johnson
efekty wizualne
|
||
Grzegorz Jonkajtys
efekty wizualne
|
||
Shamintha Kalamba Arachchi
efekty wizualne
|
||
Ceyhan Kapusuz
efekty wizualne
|
||
Scott Kassekert
efekty wizualne
|
||
Eli A. Katz
efekty wizualne
|
||
Gyuri Kiss
efekty wizualne
|
||
Rikki Knight-Trembath
efekty wizualne
|
||
Mak Knighton
efekty wizualne
|
||
Marc Landrain
efekty wizualne
|
||
Laura LeBlanc
efekty wizualne
|
||
Adam Lee
efekty wizualne
|
||
Marco Lee
efekty wizualne
|
||
Annie Leffe
efekty wizualne
|
||
Simon Littlejohn
efekty wizualne
|
||
Stephen MacKershan
efekty wizualne
|
||
Dora Mariani
efekty wizualne
|
||
Breno Guinart Marques
efekty wizualne
|
||
Lilly Heart Marriott
efekty wizualne
|
||
David Marsh
efekty wizualne
|
||
Natalia Matveenko
efekty wizualne
|
||
Graham McBride
efekty wizualne
|
||
Leon Mccormick
efekty wizualne
|
||
Donald McCorquodale
efekty wizualne
|
||
Ray McMaster
efekty wizualne
|
||
Christopher Medley-Pole
efekty wizualne
|
||
Jacob Curtis Miller
efekty wizualne
|
||
Scott Mitchell
efekty wizualne
|
||
Himanshu Mittal
efekty wizualne
|
||
Eroc Moralls
efekty wizualne
|
||
Marnus Nagel
efekty wizualne
|
||
Pete C. Newbauer
efekty wizualne
|
||
Lukas Niemczyk
efekty wizualne
|
||
Steve Oakley
efekty wizualne
|
||
Sai Win Myint Oo
efekty wizualne
|
||
Jongwon Pak
efekty wizualne
|
||
Daniel Pardo
efekty wizualne
|
||
Irshad Patel
efekty wizualne
|
||
Kristian Pedlow
efekty wizualne
|
||
Philip Pendlebury
efekty wizualne
|
||
Carlos Pfister
efekty wizualne
|
||
James Porter
efekty wizualne
|
||
Davide Prato
efekty wizualne
|
||
Francis Prince
efekty wizualne
|
||
Carlos Quijada
efekty wizualne
|
||
Savaliya Rahul
efekty wizualne
|
||
Pramod Rohidas Rajguru
efekty wizualne
|
||
Ashwin Ram
efekty wizualne
|
||
Adam Redhead
efekty wizualne
|
||
Simon Renaud
efekty wizualne
|
||
Rob Richardson
efekty wizualne
|
||
Johannes Richter
efekty wizualne
|
||
Genesis Rivas
efekty wizualne
|
||
Loren Robinson
efekty wizualne
|
||
Daniel Rodrigues das Neves
efekty wizualne
|
||
Francisco Rodriguez
efekty wizualne
|
||
Alan Rosenfeld
efekty wizualne
|
||
Nema Safvati
efekty wizualne
|
||
Anthony Saturno
efekty wizualne
|
||
Nicolas Sauval
efekty wizualne
|
||
Paul Schmitke
efekty wizualne
|
||
Martin Seu
efekty wizualne
|
||
Shivani Shah
efekty wizualne
|
||
Samuel Shannon
efekty wizualne
|
||
Taylor Shaw
efekty wizualne
|
||
Ahmed Shoaib
efekty wizualne
|
||
Gaurav Singh
efekty wizualne
|
||
James Skilbeck
efekty wizualne
|
||
Edmond Smith III
efekty wizualne
|
||
Jonty Smith
efekty wizualne
|
||
John C. Sparks
efekty wizualne
|
||
Vitalii Stadnyk
efekty wizualne
|
||
Troy Summersett
efekty wizualne
|
||
Swarnadeep
efekty wizualne
|
||
Renald Taurusdi
efekty wizualne
|
||
Mason A. Taylor
efekty wizualne
|
||
Adrian Teng
efekty wizualne
|
||
Prajeesh Thomas
efekty wizualne
|
||
Brian Thomason
efekty wizualne
|
||
Daniel Thron
efekty wizualne
|
||
Attila Torok
efekty wizualne
|
||
Kiran Totre
efekty wizualne
|
||
Vladislav Tushevskiy
efekty wizualne
|
||
Emily Vaillancourt
efekty wizualne
|
||
Shiv Kumar Vishwakarma
efekty wizualne
|
||
Scott Wakeford
efekty wizualne
|
||
Adam Walker
efekty wizualne
|
||
Tara Walker
efekty wizualne
|
||
Ran Wang
efekty wizualne
|
||
Mark Yfantidis
efekty wizualne
|
||
Prince Yiadom
efekty wizualne
|
||
Stephen Bassett
efekty wizualne
|
||
Aaron D. Beyer
efekty wizualne
|
||
Rachan Chirarattanakornkul
efekty wizualne
|
||
Christabel Dcruz
efekty wizualne
|
||
Bryony Duncan
efekty wizualne
|
||
Hartwell Simpson Durfor
efekty wizualne
|
||
Avinash Gharule
efekty wizualne
|
||
Alex Heffner
efekty wizualne
|
||
Injoon Hwang
efekty wizualne
|
||
Christopher Kelly
efekty wizualne
|
||
Nagender Raju Boga
efekty wizualne
|
||
Marianne Del Rosario
efekty wizualne
|
||
Gabrielle Levesque
efekty wizualne (asystent) (dodatkowy)
|
||
Brian Flynn
efekty cyfrowe
|
||
Marcus Carter
efekty cyfrowe
|
||
Céline Chotard
efekty cyfrowe
|
||
Tom Barrett
montaż efektów wizualnych
|
||
Aaron Cubis
montaż efektów wizualnych
|
||
Nick Dacey
montaż efektów wizualnych
|
||
Samuel Perkins
montaż efektów wizualnych
|
||
Steve Bobertz
montaż efektów wizualnych
|
||
Lorelei David
montaż efektów wizualnych
|
||
Emily Denker
montaż efektów wizualnych
|
||
Damien di Toro
montaż efektów wizualnych
|
||
Tom Partridge
montaż efektów wizualnych
|
||
Patrick Patzschke
montaż efektów wizualnych
|
||
John Polyson
montaż efektów wizualnych
|
||
Kosta Saric
montaż efektów wizualnych
|
||
Cameron Sharp
montaż efektów wizualnych
|
||
Craig Sheppard
montaż efektów wizualnych
|
||
Andy Stevens
montaż efektów wizualnych
|
||
Salvatore Valone
montaż efektów wizualnych
|
||
Adrienne Underwood
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Ben Powdrell
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Alan Z. McCurdy
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Symonne Madalena
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Megan Dolman
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Toby Gaines
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Sagar Patil
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Hazel Weatherall
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Charles Alleneck
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael James Allen
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Braggs
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan Brooks
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Brendan Byrd
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Brian Cantwell
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tami Carter
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jung-Yoon Choi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Matthew Clubb
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Andrew M. Collins
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Paul Conway
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ewan Croft
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Peter Dworin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tom Fejes
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Filippo Giansante
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tyler Halarewich
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Steve Hardy
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
T.C. Harrison
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marty Hon
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Tushar Hote
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michitaka Inoue
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Brad Isdrab
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jay Joshi
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jeevith Kanth
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Karlberg
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lucas Kot
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Christian Kuntz
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
David Lo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Prasad Aaksha Lohith
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Marco Manzini
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Mark Marcin
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Liz McLelland
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Joseph Metten
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Justin Molush
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
James Moore
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Alok Ogale
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Akira Orikasa
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Megan Rible
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Michael Rich
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Amanda Ronai-Dahle
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Azhar Salim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Francois Sherwood
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Elvin Siew
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Chris Solon
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Florian Strobl
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Baravalia Swapnil
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Seow Tai Tee
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Lionel Taillens
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Takashi Takeoka
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Piotr Tatar
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Doug Tubach
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Olivier Vernay-Kim
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Paige Warner
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Harold Weed
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Doug F. Wolf
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan D. Romero
tworzący w technologii cyfrowej (wersja IMAX)
|
||
Adam Blank
układ graficzny
|
||
Oliver Kirchhoff
układ graficzny
|
||
Michael Wilbourn
układ graficzny
|
||
Karhoe Chan
układ graficzny
|
||
Phil Dakin
układ graficzny
|
||
Jake Ferris
układ graficzny
|
||
Kevin Gay
układ graficzny
|
||
Nick Hanks
układ graficzny
|
||
Daehwan Jang
układ graficzny
|
||
Ondrej Kubicek
układ graficzny
|
||
Steven Lovell
układ graficzny
|
||
Lucy Luong
układ graficzny
|
||
Wei Ma
układ graficzny
|
||
Nitheesh P.C.
układ graficzny
|
||
Natalie Rocks
układ graficzny
|
||
Lai Lin Tang
układ graficzny
|
||
Inga Teder
układ graficzny
|
||
Messrob Torikian
układ graficzny
|
||
Nick Booth
nadzorca obrazu cyfrowego
|
||
R. Matt Smith
nadzorca komponowania
|
||
J.D. Cowles
nadzorca komponowania
|
||
Milos Milosevic
nadzorca komponowania
|
||
Paolo Acri
nadzorca komponowania
|
||
Sandeep Bachhe
nadzorca komponowania
|
||
Oliver Hohn
nadzorca komponowania
|
||
Robin Hollander
nadzorca komponowania
|
||
Eric Kasanowski
nadzorca komponowania
|
||
Sabine Laimer
nadzorca komponowania
|
||
Michael Melchiorre
nadzorca komponowania
|
||
Helen Newby
nadzorca komponowania
|
||
Scott Pritchard
nadzorca komponowania
|
||
Nelson Sepulveda
nadzorca komponowania
|
||
Tim Walker
nadzorca komponowania
|
||
Edson Williams
nadzorca komponowania
|
||
Christian Zeh
nadzorca komponowania
|
||
Giacomo Mineo
nadzorca komponowania (dodatkowy)
|
||
Jonathan Benayoun
inżynier oprogramowania
|
||
Peter Hillman
inżynier oprogramowania
|
||
Christian Hipp
inżynier oprogramowania
|
||
Niall Lenihan
inżynier oprogramowania
|
||
Matt Penman
inżynier oprogramowania
|
||
Robert Allman
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Martin Johansson
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Chris Petts
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Hannes Poser
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Steve Sauers
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Glen Sharah
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Greg Teegarden
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Sean Noel Walker
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Matthias Winkler
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Rikardo Gomez
grafik komputerowy
|
||
Alistair Darby
grafik komputerowy
|
||
Manuel Dongowski
grafik komputerowy
|
||
Walter F. Hyneman
grafik komputerowy
|
||
Sven Klimm
grafik komputerowy
|
||
Kui Han Lee
grafik komputerowy
|
||
Jenny Leupold
grafik komputerowy
|
||
Timo-Pekko Nieminen
grafik komputerowy
|
||
Olivia Puchalla
grafik komputerowy
|
||
Werner Reifberger
grafik komputerowy
|
||
David Salamon
grafik komputerowy
|
||
Hanzhi Tang
grafik komputerowy
|
||
Mona Wiemer
grafik komputerowy
|
||
Ron Bowman
artysta matowy
|
||
Zach Christian
artysta matowy
|
||
Joakim Flåten
artysta matowy
|
||
William Foulser
artysta matowy
|
||
Frank Jentner
artysta matowy
|
||
Robert Junggeburt
artysta matowy
|
||
Hyukil Kwon
artysta matowy
|
||
Sun Lee
artysta matowy
|
||
Jacek Pilarski
artysta matowy
|
||
Emrys Plaisted
artysta matowy
|
||
Nick Rampling
artysta matowy
|
||
Oliver Seemann
artysta matowy
|
||
Jayson Simpson
artysta matowy
|
||
Jack Stevens
artysta matowy
|
||
Charlotte Tyson
artysta matowy
|
||
Harry Wormald
artysta matowy
|
||
Joelle Xin Zhow
artysta matowy
|
||
Shad Davis
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Sam Girdler
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Mehul Jhaveri
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Matthew Lloyd
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jérémie Maitrejean
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
David Masure-Bosco
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Drew Nielsen
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Phoebe Sutherland
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Eranka Weerasuriya
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Louise Calloni
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Emily Cook
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Danny Evans
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Vasilis Karatziva
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Krishnadev Hariprasad
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Gavin Gregory
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Helen Kok
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ravi Mahapatro
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Will Reece
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jessica Sharp
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Martina Silharova
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Kasey Simpson
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Donna Smith
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Srikrishna
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ashleigh Yu
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Beverly Abbott
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Jatin Bhavsar
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Lauren Fong
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ryan Heelan
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Preeya Kalidas
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Kevin Maliakal
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
David McPhail
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Ale Melendez
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Stewart Probert
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Christy Runyon
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Emma Stone
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Zelda Tinska
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Cheng Zhu
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Nitin Singh
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Aman Juneja
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Edu Sallouti
kierownik produkcji efektów wizualnych (Brazylia)
|
||
Felipe Guilhermino
kierownik produkcji efektów wizualnych (Brazylia)
|
||
Marcelo Bombarda
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent) (Brazylia)
|
||
Daniel Nassar
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent) (Brazylia)
|
||
Sabrina Peixoto
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent) (Brazylia)
|
||
Carmen Metcalf
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Suresh Rohit
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
James Abunawass
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Kathleen Adams
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Beatriz de la Osa
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Jack Finch
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Emily Fong
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Morgan Fowler
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Evan Furlong
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Elisa Mongil Gestido
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Tiffany Herzog
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Amy Madigan
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Tess Marshall
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Vita Morrison
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Nicole Myers
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
William Newirth
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Emily Nietzel
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Storm Nylen
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Michael Thomas Oliveros
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Alice Olson-Coons
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Sarah Reddie
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Kasey Maree Rose
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Sonia Spes
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Katri A. Vanhatalo
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Beth Warner
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
LaNeisha Watson
kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent)
|
||
Katherine Farrar Bluff
producent efektów wizualnych
|
||
Marla Neto Henshaw
producent efektów wizualnych
|
||
Danielle Legovich
producent efektów wizualnych
|
||
Lara Lom
producent efektów wizualnych
|
||
Georgina Street
producent efektów wizualnych
|
||
Jen Underdahl
producent efektów wizualnych
|
||
Dziewanna Picazo
producent efektów wizualnych
|
||
Katrin Arndt
producent efektów wizualnych
|
||
Chaitanya Chandratre
producent efektów wizualnych
|
||
Anwei Chen
producent efektów wizualnych
|
||
Claire Denwood
producent efektów wizualnych
|
||
Matthew Dravitzki
producent efektów wizualnych
|
||
Csaba László Eröss
producent efektów wizualnych
|
||
Maggie Evans
producent efektów wizualnych
|
||
Naamã Felipe
producent efektów wizualnych
|
||
Andy Foster
producent efektów wizualnych
|
||
Kumar Gaurav
producent efektów wizualnych
|
||
Grace Hendley
producent efektów wizualnych
|
||
Doris Huber
producent efektów wizualnych
|
||
Brett Ineson
producent efektów wizualnych
|
||
Asha Joseph
producent efektów wizualnych
|
||
Abhishek Kumar
producent efektów wizualnych
|
||
Lisa Marra
producent efektów wizualnych
|
||
Daniel Matley
producent efektów wizualnych
|
||
Jan Meade
producent efektów wizualnych
|
||
Shin Nam
producent efektów wizualnych
|
||
Lucas John Ng
producent efektów wizualnych
|
||
Marie Rheinschild-Jordan
producent efektów wizualnych
|
||
Cabral Rock
producent efektów wizualnych
|
||
Eric Scott
producent efektów wizualnych
|
||
Melinka Thompson-Godoy
producent efektów wizualnych
|
||
Dominik Trimborn
producent efektów wizualnych
|
||
Marvyn Young
producent efektów wizualnych
|
||
Thiago Da Costa
producent efektów wizualnych (Brazylia)
|
||
Lindsay Hallett
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
David Conley
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Sean Cushing
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Caroline Garrett
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Florian Gellinger
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Hetal Jain
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Thomas Nittmann
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Mark Stern
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Susan Zwerman
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Ryan Fisk
nadzorca produkcji efektów wizualnych
|
||
Luis Alejandro Guevara
producent cyfrowy
|
||
Viv Jim
główny zecer
|
||
Remko Kram
główny zecer
|
||
Claudia Lechen
główny zecer
|
||
Thomas Lefebvre
główny zecer
|
||
Massimo Pasquetti
główny zecer
|
||
Adam Trowse
główny zecer
|
||
Julien Ducenne
główny zecer
|
||
Heather Hoyland
główny zecer
|
||
Peter Machuca
główny zecer
|
||
Tory Mercer
główny zecer
|
||
Alice Mitchell
główny zecer
|
||
Alberto Montañés
główny zecer
|
||
Siddharthan Raman
główny zecer
|
||
Julia Reinhard
główny zecer
|
||
Erik Schneider
główny zecer
|
||
Alex Webb
główny zecer
|
||
Jesús L. Yapor
główny zecer
|
||
Jarnail Bhachu
główny zecer
|
||
Paul Chapman
główny zecer
|
||
Ian Copeland
główny zecer
|
||
Philipp Danner
główny zecer
|
||
Victor Manuel Fernandez
główny zecer
|
||
Laura J. Hill
główny zecer
|
||
Cale Jacox
główny zecer
|
||
Sabin Sasidharan
główny zecer
|
||
Khizar Shabir
główny zecer
|
||
Tobias Wiesner
główny zecer
|
||
Zave Jackson
główny zecer
|
||
Michelangelo Neri Orliani
główny zecer
|
||
Dana Passarella
główny zecer
|
||
Sanford Warwick
główny zecer (asystent)
|
||
Vincent Febriyanto Mak
główny zecer (asystent)
|
||
Jean-Christophe Boue
zecer
|
||
Joerg Bruemmer
zecer
|
||
Christian Castaneda
zecer
|
||
Heidi Dahle
zecer
|
||
Joe Engelke
zecer
|
||
Igor Fiorentini
zecer
|
||
Tommaso Fioretti
zecer
|
||
Shizuka Fukuda
zecer
|
||
Cyrille Gohier
zecer
|
||
Karthik Kesiraju
zecer
|
||
Riccardo Mascia
zecer
|
||
Samantha McConnell
zecer
|
||
Sean O'Connor
zecer
|
||
Zofie Olsson
zecer
|
||
Couturiaux Romain
zecer
|
||
Olivier Sarda
zecer
|
||
Joseph Silva
zecer
|
||
Naveen Shukla
zecer
|
||
Ruggero Tomasino
zecer
|
||
Jonathan Turner
zecer
|
||
Armando Velazquez
zecer
|
||
Evan Wen
zecer
|
||
Andrew Pinson
zecer
|
||
Fred Place
zecer
|
||
Saurabh Sanjay Jadhav
zecer
|
||
Moosuddee Zoubhair
zecer
|
||
Lydia Aguilar
zecer
|
||
Juan Alonso
zecer
|
||
Joey Sila
zecer
|
||
Kris Anderson
zecer
|
||
Khari Anthony
zecer
|
||
Luke Armstrong
zecer
|
||
Pradeep Arya
zecer
|
||
Nor Azman
zecer
|
||
Adam Bacon
zecer
|
||
Heath Baker
zecer
|
||
Michael Baker
zecer
|
||
Manuela Balk
zecer
|
||
Scott Balkcom
zecer
|
||
Pankaj Bandolia
zecer
|
||
Carlo Barbera
zecer
|
||
Judy Barr
zecer
|
||
Robin Beard
zecer
|
||
Nicolas Beaufays
zecer
|
||
Eric M. Beaver
zecer
|
||
Chris Berry
zecer
|
||
Ella Boliver
zecer
|
||
Nagarjuna Bollapalli
zecer
|
||
Sebastian Bommersheim
zecer
|
||
Alan Boucek
zecer
|
||
Kirstin Bradfield
zecer
|
||
Owen Braekke-Carroll
zecer
|
||
Amelia Braekke-Dyer
zecer
|
||
Dimitri Breidenbach
zecer
|
||
Decharne Brian
zecer
|
||
Mario Brioschi
zecer
|
||
Randy Brown
zecer
|
||
Erik Bruhwiler
zecer
|
||
Andre Bruto
zecer
|
||
Chad Buehler
zecer
|
||
Daniel Burridge
zecer
|
||
Francesco Cadoni
zecer
|
||
Ignacio Caicoya
zecer
|
||
Oliver Adranghi
zecer
|
||
Atyeb Ahmed
zecer
|
||
Parker Smith
zecer
|
||
Madalina Stelea
zecer
|
||
James Steller
zecer
|
||
Jason Summersgill
zecer
|
||
Jeremiah Sweeney
zecer
|
||
Dipak Tarpara
zecer
|
||
Ryan Tatum
zecer
|
||
Werner Ten Hoeve
zecer
|
||
Raghavi Arya Thota
zecer
|
||
Abdul Ahad Tunio
zecer
|
||
Gert Van Dermeersch
zecer
|
||
Aric Whittom
zecer
|
||
Anjel Alcaraz
zecer
|
||
David Aulds
zecer
|
||
Julia Caram
zecer
|
||
Dan Couturier
zecer
|
||
Silvio Alberti
zecer
|
||
Carlos A. Alfaro Jr.
zecer
|
||
Ryan Allen
zecer
|
||
Terence Alvares
zecer
|
||
Shudhdodhan Milind Ambhore
zecer
|
||
Anuj Anand
zecer
|
||
Adam Arnot
zecer
|
||
Kamilla Bak
zecer
|
||
Peiman Bandari
zecer
|
||
Thomas Banner
zecer
|
||
William Barkus
zecer
|
||
Neill Barrack
zecer
|
||
Tom Baskaya
zecer
|
||
Cédric Battude
zecer
|
||
Jo Ann Cordero Belen
zecer
|
||
Alvaro Cajal
zecer
|
||
Adriano Calafiore
zecer
|
||
Moray Caldwell
zecer
|
||
Korinne Cammarano
zecer
|
||
Colin Campbell
zecer
|
||
Marco Cantaluppi
zecer
|
||
Helen Carr
zecer
|
||
Jonathan Carré
zecer
|
||
Jordan Catracchia
zecer
|
||
Ezequiel Cesana
zecer
|
||
Wayne Chan
zecer
|
||
Wang Chang
zecer
|
||
Sneha Chavan
zecer
|
||
Ricky Cheung
zecer
|
||
Rosemary Chester
zecer
|
||
Andrew Hung Chiu
zecer
|
||
Jiyeon Cho
zecer
|
||
Adriano Cirulli
zecer
|
||
Erik Classen
zecer
|
||
Rafael Colon
zecer
|
||
Traian Constantinescu
zecer
|
||
Francesco Cosatti
zecer
|
||
Tom Coster
zecer
|
||
Dan Cregan
zecer
|
||
David Crane
zecer
|
||
Chen Cui
zecer
|
||
Alex Cumming
zecer
|
||
Bruno Martins de Azevedo
zecer
|
||
Marie Victoria Denoga
zecer
|
||
Gianluca Dentici
zecer
|
||
Joshua Devenyi
zecer
|
||
Thomas Devereaux
zecer
|
||
Soutrik Dey
zecer
|
||
Kenneth Dietrich
zecer
|
||
Jesus Diez Perez
zecer
|
||
Spencer Dinney
zecer
|
||
Roland Dobson
zecer
|
||
Andrew Dohan
zecer
|
||
Hannes Doornaert
zecer
|
||
Graham Dorey
zecer
|
||
Brian Ducharme
zecer
|
||
Elisabeth Dugnas
zecer
|
||
Hugo Durand-Mermet
zecer
|
||
Nicolas Elsig
zecer
|
||
Tim Emeis
zecer
|
||
Jenn Epstein
zecer
|
||
Denny Ertanto
zecer
|
||
Priyank Murarka
zecer
|
||
Ricardo Musch
zecer
|
||
Scott Musselman
zecer
|
||
Evan Nanou
zecer
|
||
Nishant Narang
zecer
|
||
Teni Noravian
zecer
|
||
Danielle Norgate
zecer
|
||
Felipe Olid Guerrero
zecer
|
||
Akash Pakhidde
zecer
|
||
Anupam Pal
zecer
|
||
Konstantinos Panagiotopoulos
zecer
|
||
Deepak Panigrahi
zecer
|
||
Francesco Panzieri
zecer
|
||
Phanie Parent
zecer
|
||
Catherine Park
zecer
|
||
Steve Parsons
zecer
|
||
Matthew Patience
zecer
|
||
Jeremy Patterson
zecer
|
||
Tilman Paulin
zecer
|
||
Negin Paydarfar
zecer
|
||
Tom Pegg
zecer
|
||
Roy Peker
zecer
|
||
Jeff Penick
zecer
|
||
Guy Penwill
zecer
|
||
Robert Jackson
zecer
|
||
Siddarth Jambhulkar
zecer
|
||
Sabine Janetzka
zecer
|
||
Helen Johnson
zecer
|
||
Vivek Karmarkar
zecer
|
||
Terry Klopfenstein
zecer
|
||
Rahul Kothari
zecer
|
||
Hemanth Reddy Kovvuri
zecer
|
||
Sam Lee
zecer
|
||
Michelle Lo
zecer
|
||
Vinh Nguyen
zecer
|
||
Jarrod Nichols
zecer
|
||
Neela Nitesh
zecer
|
||
Rajendra Nitturu
zecer
|
||
Martin Ofori
zecer
|
||
Noah Pascuzzi
zecer
|
||
Mag Sarnowska
zecer
|
||
Rushabh Shah
zecer
|
||
Joshua Smith
zecer
|
||
Fathima Feminò
zecer
|
||
Scott M. Fedor
zecer
|
||
George Ferris
zecer
|
||
Kelly Fischer
zecer
|
||
Martin Fischer
zecer
|
||
Jack Fisher
zecer
|
||
Ludovic Fregé
zecer
|
||
John Fukushima
zecer
|
||
Kyoko Fukushima
zecer
|
||
Wei Gao
zecer
|
||
Jesus Garrido
zecer
|
||
Tomi George
zecer
|
||
Fabrizio Ghiso
zecer
|
||
Chris Gooch
zecer
|
||
Gunas
zecer
|
||
Alex Guri
zecer
|
||
Vikas Gusain
zecer
|
||
Victor Gutarra Uriol
zecer
|
||
Matt Hallen
zecer
|
||
Venetia Hadley
zecer
|
||
Daniel Hammonds
zecer
|
||
Thomas Hansen
zecer
|
||
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir
zecer
|
||
Rio Harrington
zecer
|
||
Daniel Harkness
zecer
|
||
Robert Hartigan
zecer
|
||
Christoph Hasche
zecer
|
||
Roy Hoes
zecer
|
||
Bob Homami
zecer
|
||
Pete Howlett
zecer
|
||
Piotr Jankowski
zecer
|
||
Gediminas Max Jauga
zecer
|
||
Bryan Jones
zecer
|
||
Chaehyeon Lee Julie
zecer
|
||
Jon Leif Julsrud
zecer
|
||
Steven Kaelin
zecer
|
||
Pratik Kalbende
zecer
|
||
Swapnil Kamle
zecer
|
||
Jinhyun Kang
zecer
|
||
Hiral Kawa
zecer
|
||
Nicholas Kim
zecer
|
||
Ryan Kilbane
zecer
|
||
Jini Mijin Kim
zecer
|
||
Andrew Kinnear
zecer
|
||
Guido Kirsch
zecer
|
||
Heike Kluger
zecer
|
||
Peter Koss
zecer
|
||
Anthony Kramer
zecer
|
||
Ujjwal Kumar
zecer
|
||
Nicha Kumkeaw
zecer
|
||
Aaron Kupferman
zecer
|
||
Evan Kwan
zecer
|
||
Felix Lafontaine
zecer
|
||
Jaymie Lam
zecer
|
||
Michael Lankes
zecer
|
||
Delphine Laurent
zecer
|
||
Aaron Lear
zecer
|
||
Danny Lee
zecer
|
||
Jooyong Lee
zecer
|
||
Seung-Joon Lee
zecer
|
||
Yu Lei
zecer
|
||
Yann Leroux
zecer
|
||
Nicolas Leu
zecer
|
||
Ariel Levental
zecer
|
||
Ivan Lima
zecer
|
||
Alexis Peraste
zecer
|
||
Cindy Perez
zecer
|
||
Manuel Perez
zecer
|
||
Angelo Perrotta
zecer
|
||
Goran Petrushevski
zecer
|
||
Yulong Liu
zecer
|
||
Brendan Llave
zecer
|
||
Armando Lombardo
zecer
|
||
Daniel Long
zecer
|
||
Jordan Lucchino
zecer
|
||
Falk Lude
zecer
|
||
Miguel Macaya
zecer
|
||
Eldose Madott
zecer
|
||
Francesco Antonio Maggi
zecer
|
||
Keywan Mahintorabi
zecer
|
||
Khoi Mai
zecer
|
||
Gabriel Mandala
zecer
|
||
Shilpesh Mane
zecer
|
||
Indah Maretha
zecer
|
||
Simon Marinof
zecer
|
||
Tony Marioni
zecer
|
||
Fran Martinez
zecer
|
||
Chiara Masini
zecer
|
||
Shawn Mason
zecer
|
||
Marco Masotti
zecer
|
||
Dalvir Matharu
zecer
|
||
Dirk Matzkuhn
zecer
|
||
Tatiana Maziar
zecer
|
||
Mark McCormack-Douglas
zecer
|
||
James McPherson
zecer
|
||
Natalie Meffert
zecer
|
||
Dharmik Sanjay Mehta
zecer
|
||
Philipp Mekus
zecer
|
||
Juan Carlos Mendoza
zecer
|
||
Catherine Menoudakis
zecer
|
||
Marco Meyer
zecer
|
||
Thomas Middleton
zecer
|
||
Djordje Milasinovic
zecer
|
||
Eric A. Mitchell
zecer
|
||
John Moffett
zecer
|
||
Bappa Mondal
zecer
|
||
Sandrine Moniez
zecer
|
||
Peter Moran
zecer
|
||
Victor Morejon
zecer
|
||
Álvaro Moya
zecer
|
||
Jason Mulyadi
zecer
|
||
Atyeb Muneer
zecer
|
||
David Jeffrey Phillips
zecer
|
||
Marco Pileri
zecer
|
||
Cody Poag
zecer
|
||
Miguel Ponce
zecer
|
||
Ipyana Ponder
zecer
|
||
Danny Popovic
zecer
|
||
Daniel Post
zecer
|
||
Francis Puthanangadi
zecer
|
||
Maickel Quinet
zecer
|
||
Akshay Rana
zecer
|
||
Ryan Ramsey
zecer
|
||
Tina Rangel
zecer
|
||
Kim Ranzani
zecer
|
||
Markus Reithoffer
zecer
|
||
Gianluigi Bevilacqua
zecer
|
||
Manthan Bhayani
zecer
|
||
Lucian Boicu
zecer
|
||
Florin Boieriu
zecer
|
||
Alex Bonacci
zecer
|
||
Mark Bortolotto
zecer
|
||
Sudeepto Bose
zecer
|
||
Toma Bowen
zecer
|
||
John Brennick
zecer
|
||
Christopher Buzon
zecer
|
||
Ieva Cerps
zecer
|
||
Shravan Choudaripeta
zecer
|
||
Matt Cordero
zecer
|
||
Jean-Nicolas Costa
zecer
|
||
Francesca Dare
zecer
|
||
Sashwata Das
zecer
|
||
Dexter Davey
zecer
|
||
Mark Derksen
zecer
|
||
Tinko Dimov
zecer
|
||
Bruno Fernandes
zecer
|
||
Roland Friedrich
zecer
|
||
Megan Graham
zecer
|
||
Peter Herlein
zecer
|
||
Michael Honisch
zecer
|
||
Russell Hopwood
zecer
|
||
Leslie Renaud
zecer
|
||
Amélie Rey
zecer
|
||
Laurent Reynaud
zecer
|
||
Gustavo Henrique Ribeiro
zecer
|
||
Simon Richardson
zecer
|
||
Joshua Rivas
zecer
|
||
Javier Roca
zecer
|
||
Greg Rochon
zecer
|
||
Antonio Rodríguez Díaz
zecer
|
||
Rajat Roy
zecer
|
||
Randy Ruan
zecer
|
||
Vania Ruano
zecer
|
||
Francesco Russo
zecer
|
||
Brian Rust
zecer
|
||
Ash Ryan
zecer
|
||
Deorukhkar Sagar
zecer
|
||
Elena Salas
zecer
|
||
Hannes Sap
zecer
|
||
Andrew Savinskiy
zecer
|
||
Jason Adam Schaefer
zecer
|
||
Lisa Schomaker
zecer
|
||
Rayk Schroeder
zecer
|
||
Zsolt Sebõk
zecer
|
||
Wakako Sekine
zecer
|
||
Jason Selfe
zecer
|
||
Igor Senkin
zecer
|
||
Luca Serafini
zecer
|
||
Roger Serrabassa Vilar
zecer
|
||
Behnam Shafiebeik
zecer
|
||
Rommel Shamoun
zecer
|
||
David Sheldon
zecer
|
||
Yogesh Kumar Shriwatri
zecer
|
||
Luke Sikking
zecer
|
||
Martin Simcock
zecer
|
||
Jade Simpson
zecer
|
||
Vinay Pratap Singh
zecer
|
||
Robert Snyder
zecer
|
||
Ashish Raju Somkuwar
zecer
|
||
Laurent Srey
zecer
|
||
Tim Stern
zecer
|
||
Ken Stewart
zecer
|
||
Mary Stroumpouli
zecer
|
||
Jonas Stuckenbrock
zecer
|
||
Daniel Sunwoo
zecer
|
||
Michael J. Sweetser
zecer
|
||
Robert Szabo
zecer
|
||
Marc Taganas
zecer
|
||
Florent Taisne
zecer
|
||
Eric Timm
zecer
|
||
Andrew Tinkler
zecer
|
||
Syria Toliver
zecer
|
||
Oscar Tornincasa
zecer
|
||
Tom Truscott
zecer
|
||
Sanju Travis
zecer
|
||
Simon Twine
zecer
|
||
Matthew Twyford
zecer
|
||
Yuki Uehara
zecer
|
||
Kumar Umesh
zecer
|
||
Greg VanZyl
zecer
|
||
Liciani Vargas
zecer
|
||
Lies Veldeman
zecer
|
||
Monica Verdu
zecer
|
||
Devendra Verma
zecer
|
||
Ezequiel Villanueva
zecer
|
||
Ute Vollmann
zecer
|
||
Michael Walton
zecer
|
||
Pablo Wang
zecer
|
||
Hiroko Watanabe
zecer
|
||
Jonathan Weber
zecer
|
||
Huw Whiddon
zecer
|
||
Markus White
zecer
|
||
Eric Wilson
zecer
|
||
David Wong
zecer
|
||
Jamie Wong
zecer
|
||
Somyi Yang
zecer
|
||
Warren Yewchyn
zecer
|
||
Long Yinghan
zecer
|
||
Jacob Yorke
zecer
|
||
Dean Yurke
zecer
|
||
Alessandro Zanforlin
zecer
|
||
Alvaro Zendejas
zecer
|
||
Tristan Zerafa
zecer
|
||
Tyagi Reetuj
zecer
|
||
Kevin x.l Zhao
zecer
|
||
Adam Jackson
zecer (stażysta)
|
||
Gourdal Sebastien
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Fernando Zorrilla
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Ellen Hoffmann
główny animator
|
||
Stefan Klauss
główny animator
|
||
Jee Young Park
główny animator
|
||
Keith W. Smith
główny animator
|
||
Frankie Stellato
główny animator
|
||
Paul Lee
główny animator
|
||
Nigel Rafter
główny animator
|
||
Thomas Ward
główny animator
|
||
Simon Wottge
główny animator
|
||
Edward Zhou
główny animator
|
||
Pericles Michielin
animator postaci
|
||
Amardeep Rattan
animator postaci
|
||
Joel Foster
animator postaci
|
||
Sidney Kombo
animator postaci
|
||
Jacob Luamanuvae
animator postaci
|
||
Eteuati Tema
animator postaci
|
||
Chris Endicott
animator postaci
|
||
Jeremy Brown
animator efektów
|
||
Ben Wiggs
nadzorca animacji
|
||
Eamonn Butler
nadzorca animacji
|
||
Shawn Kelly
nadzorca animacji
|
||
Kevin Martel
nadzorca animacji
|
||
Daniel Mizuguchi
nadzorca animacji
|
||
Paul Story
nadzorca animacji
|
||
Dale Newton
nadzorca animacji
|
||
Matthew Boston
animator
|
||
Carlos Fraiha
animator
|
||
Toby Haruno
animator
|
||
Chris Tost
animator
|
||
Balaji Anbalagan
animator
|
||
Sebastian Badea
animator
|
||
Daniel Broverman
animator
|
||
Stephen A. Buckley
animator
|
||
Javier Cimentada
animator
|
||
Heather Stockwell
animator
|
||
Isaac Marcos Gonzalez
animator
|
||
Allen Holbrook
animator
|
||
Weerapong Jangsombatsiri
animator
|
||
Marco La Torre
animator
|
||
Béranger Maurice
animator
|
||
Brad Share
animator
|
||
Isaac Haiswee Tan
animator
|
||
Tikumporn Teepapal
animator
|
||
Alaa Afifah
animator
|
||
Omaikel Alfaro
animator
|
||
Alfonso Alpuerto
animator
|
||
Charles Alleneck
animator
|
||
Sam Baker
animator
|
||
Jofre Balboa
animator
|
||
Chris Barsamian
animator
|
||
Florian Becker
animator
|
||
Jordan Benning
animator
|
||
Liz Bernard
animator
|
||
Krzysztof Boyoko
animator
|
||
Luke Bridger
animator
|
||
Oscar Burgos
animator
|
||
Andrew Butterfield
animator
|
||
Kristian Carstensen
animator
|
||
Auguste Chang
animator
|
||
Hyunju Cho
animator
|
||
Russell Chou
animator
|
||
Adrien Crespon
animator
|
||
Felipe de Lanteuil
animator
|
||
José Luis de Lucas
animator
|
||
Romain Digonnet
animator
|
||
Rod Dimayuga
animator
|
||
Peter Driscoll
animator
|
||
Damien Dupuy
animator
|
||
Gary Edwards
animator
|
||
Brian Eyre
animator
|
||
Tony Flemming
animator
|
||
Elisabeth Franklin
animator
|
||
David Friedenstein
animator
|
||
Sze Ching Gan
animator
|
||
Ronny Gani
animator
|
||
Heng Gao
animator
|
||
Richard J. Gillies
animator
|
||
James Grow
animator
|
||
Jean-Denis Haas
animator
|
||
Justin Harrison
animator
|
||
Wei-Chuan Hsu
animator
|
||
Chien-Chia Huang
animator
|
||
Ihor Hurin
animator
|
||
Bo-Yon Hwang
animator
|
||
Kevin Jackson
animator
|
||
Craig Johnston
animator
|
||
John Kennedy
animator
|
||
Cihan Kiliccioglu
animator
|
||
Gábor Kiss
animator
|
||
Tom Kloucek
animator
|
||
Jerry Kung
animator
|
||
Adrian Lim
animator
|
||
Matt Lockie
animator
|
||
Dietrich Magnus
animator
|
||
Sherin Mahboob
animator
|
||
Eduardo Castells Mateo
animator
|
||
Sachin Mathew
animator
|
||
Aaron McGriff
animator
|
||
Mark Medrano
animator
|
||
Xanthe Menor
animator
|
||
Prasanjib Nag
animator
|
||
Lukas Niklaus
animator
|
||
Mario Alexander Orlando
animator
|
||
Harinarayan Rajeev
animator
|
||
Lucas Ridley
animator
|
||
Vanessa Rossi
animator
|
||
Francesca Salvatore
animator
|
||
Lucas Scapim
animator
|
||
Sergey Shutko
animator
|
||
Emil Simeonov
animator
|
||
Emanuel Strixner
animator
|
||
Maciej Sznabel
animator
|
||
Gavin Tan
animator
|
||
Travis Tohill
animator
|
||
Andrew Tran
animator
|
||
Chi Chung Tse
animator
|
||
Camille Turon
animator
|
||
Oskar Urretabizkaia
animator
|
||
Jeff Vacanti
animator
|
||
Mike Mulock
animator
|
||
Roland Vallet
animator
|
||
Maxence Verniers
animator
|
||
Christopher Walsh
animator
|
||
Pete Warbis
animator
|
||
Adam Ward
animator
|
||
Chalermphol Wattanawongtrakool
animator
|
||
Mark Watterston
animator
|
||
Bernard Wicksteed
animator
|
||
Andy Wong
animator
|
||
Gary Zeng
animator
|
||
Freddy Burgos
animator
|
||
Magali Barbé
animator
|
||
Jason Thomas Campbell
animator
|
||
Andrew Mills
animator
|
||
Luca Cantani
animator
|
||
Lee Cashmore
animator
|
||
Carly Cerquone
animator
|
||
Manjoe Chan
animator
|
||
Craig Christian
animator
|
||
Cynthia Collins
animator
|
||
Joaquin Esquivel
animator
|
||
Julianne Dome
animator
|
||
C. Michael Easton
animator
|
||
Aaron Eaton
animator
|
||
Matt Fidler
animator
|
||
Monty Granito
animator
|
||
Ännie Habermehl
animator
|
||
David Hall
animator
|
||
Steven Hawthorne
animator
|
||
Scott Holmes
animator
|
||
Sang Yup Kim
animator
|
||
John Kay
animator
|
||
Chris Kirshbaum
animator
|
||
Shawn Lee
animator
|
||
Florent Limouzin
animator
|
||
Brad Lincoln
animator
|
||
James Maloney
animator
|
||
Gianni Malpeli
animator
|
||
Naoko Mizutori
animator
|
||
Darren A. Mosher
animator
|
||
Christopher Perkowitz-Colvard
animator
|
||
Taylor Potts
animator
|
||
Clarence 'Boola' Robello
animator
|
||
Matteo Sanna
animator
|
||
Steffi Scheil
animator
|
||
Mark Stanger
animator
|
||
Wes Storhoff
animator
|
||
Alan Torres
animator
|
||
Cisco Torres
animator
|
||
Jo Walls
animator
|
||
Gerry Wang
animator
|
||
Gavin Williams
animator
|
||
Sebastian Wirbelauer
animator
|
||
Roland Yepez
animator postaci
|
||
Clare Woodford-Robinson
modelarz cyfrowy
|
||
Gregory L. Smith
modelarz cyfrowy
|
||
Djordje Cakovan
modelarz cyfrowy
|
||
Steven Genova
modelarz cyfrowy
|
||
Maurizio Memoli
modelarz cyfrowy
|
||
Artur Owsnicki
modelarz cyfrowy
|
||
Garry Maddison
kolorysta
|
||
Jason Fabbro
kolorysta
|
||
Scott Fox
kolorysta
|
||
David E. Franks
kolorysta
|
||
Adam Nazarenko
kolorysta
|
||
Chris Munns
kolorysta
|
||
Miles Anderson
kolorysta (druga ekipa) (Wielka Brytania)
|
||
Sophie Newton
kolorysta (asystent)
|
||
Geoffrey Haley
operator steadicam
|
||
Calvin Greer
operator kamery
|
||
Tristan Kharvari McClain
operator kamery
|
||
Sirrynthia Anderson
operator kamery
|
||
Ross Coscia
operator kamery
|
||
Geoffrey Haley
operator kamery
|
||
Kent Harvey
operator kamery
|
||
Ronald Hersey
operator kamery
|
7,0
|
|
Sean Ricigliano
operator kamery
|
||
Christopher Duskin
operator kamery
|
||
Nikhil Paniz
operator kamery
|
||
Tiko Pavoni
operator kamery
|
||
Peter Ayriss
operator kamery
|
||
Henry Bridges
operator kamery
|
||
Jeffrey Steven Brink
operator kamery
|
||
Michael Craig Ferguson
operator kamery
|
||
Scott Montgomery
operator kamery
|
||
Louie Northern
operator kamery
|
||
Alan Perrin
operator kamery
|
||
Matthew Haskins
operator kamery (asystent)
|
||
Brendan K. Russell
operator kamery (asystent)
|
||
Hugh Braselton
operator kamery (asystent)
|
||
Austin English
operator kamery (asystent)
|
||
Alexandra Matheson
operator kamery (asystent)
|
||
Rachel Keenan
operator kamery (asystent)
|
||
Sagar Desai
operator kamery (asystent)
|
||
Charles Arnold
operator kamery (pomoc techniczna)
|
||
Dean Southan
operator kamery (asystent) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Eric Dvorsky
operator kamery (technik) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Jared Slater
operator kamery (technik) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Ryan Douglas
operator kamery (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Bruno Witt
operator kamery (asystent) (Wielka Brytania)
|
||
Christopher Eng
operator kamery (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Sarah Levy
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Victoria K. Warren
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
5,0
|
|
Christopher Raymond
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Mark Mitchell
operator kamery (druga ekipa)
|
||
David Richert
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Maurice K. McGuire
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Bill McClelland
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ken Fisher
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Becky Lee
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Graham Burt
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (zdjęcia lotnicze)
|
||
Paul E. Woods
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Saul McSween
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
Trey Twitty
operator kamery (druga ekipa) (asystent)
|
||
David Worley
operator kamery (druga ekipa) (Edynburg)
|
||
Clive Jackson
operator kamery (druga ekipa) (Wielka Brytania)
|
||
Jamie Pair
operator kamery (asystent) (druga ekipa) (Atlanta)
|
||
Walrus J.U.I.C.E. Howard
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
John C. Hoffler Jr.
operator kamery (dodatkowy) (druga ekipa)
|
||
Brock T. Charde
konsultant
|
||
James Wright
konsultant (dźwięk Dolby)
|
||
Scottpatrick J. Sellitto
konsultant (muzyczny)
|
||
Mike Elizalde
konsultant (efekty makijażu)
|
||
Coral D'Alessandro
konsultant (previs)
|
||
Mauro Frau
konsultant (techniczny)
|
||
Jim Jolly
konsultant (techniczny)
|
8,0
|
|
John Doherty
konsultant (bezpieczeństwo)
|
||
Sean Roberts
konsultant (przewóz)
|
||
Ben Sigman
konsultant (technologie)
|
||
Richard Wild
konsultant (pogoda)
|
||
Christopher A. Dalton
konsultant (efekty specjalne - bezpieczeństwo)
|
||
Neil Ashton
elektryk
|
||
Jim Buford
elektryk
|
||
Josh Cassida
elektryk
|
||
Dave Clements
elektryk
|
||
Raul Flores
elektryk
|
||
August Gentry
elektryk
|
||
Adam Horne
elektryk
|
||
John Jernigan
elektryk
|
||
Sam Jones
elektryk
|
||
Laurentiu Maria
elektryk
|
||
Levi Martinez
elektryk
|
||
Justin Memovich
elektryk
|
||
Hassen Muralles
elektryk
|
||
Mark Ritchie
elektryk
|
||
Garry Thomson
elektryk
|
||
Mitchell Ursetta
elektryk
|
||
Martyn Welland
elektryk
|
||
Reid Andrews
elektryk
|
||
Eddie Bowlin
elektryk
|
||
Matthew C. Brookman
elektryk
|
||
Gerard Carmichael III
elektryk
|
||
Scott Eagle
elektryk
|
||
Eddy Flores
elektryk
|
||
Steve Forey
elektryk
|
||
Vareck Gober
elektryk
|
||
Kristopher Gordon
elektryk
|
||
Rowan Haughey
elektryk
|
||
Jake Kee
elektryk
|
||
Abbie Knights
elektryk
|
||
Dean Labossiere
elektryk
|
||
Harrison Palmer
elektryk
|
||
Beaux Petit
elektryk
|
||
Jose de Jesus Servin
elektryk
|
||
Grady Sonam
elektryk
|
||
John Alcantara
elektryk (Nowy Jork)
|
||
Richard Harrowing
elektryk (Wielka Brytania)
|
||
Kelley Hood
elektryk (dodatkowy)
|
||
Lyndsey Will
oświetlenie cyfrowe
|
||
Martin Conway
mistrz oświetlenia
|
||
Chris Milani
mistrz oświetlenia
|
||
David Scott
mistrz oświetlenia
|
||
Sean Roberts
mistrz oświetlenia
|
||
Sam Haynes
mistrz oświetlenia (pomoc techniczna)
|
||
James Hatridge
mistrz oświetlenia (asystent) (druga ekipa)
|
||
Adam Castro
prowadzący ostrość
|
||
Taylor Matheson
prowadzący ostrość
|
||
Sean Hunter Moe
prowadzący ostrość
|
||
Daniel Guadalupe
prowadzący ostrość
|
||
Stanley Fernandez Jr.
prowadzący ostrość (Nowy Jork)
|
||
Josh Friz
prowadzący ostrość (Alaska)
|
||
Michael Dzialowski
prowadzący ostrość (dodatkowy)
|
||
Andrew Hoehn Jr.
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Matthew McGinn
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Richard Masino
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Stephen Early
prowadzący ostrość (druga ekipa)
|
||
Ashley Bond
prowadzący ostrość (druga ekipa) (Wielka Brytania)
|
||
Jeff Murrell
oświetlenie
|
||
Annabelle Nutt
oświetlenie
|
||
Zach Steele
oświetlenie
|
||
James R. Mitchell
oświetlenie
|
||
Pat Sweeney
oświetlenie (Wielka Brytania)
|
||
Nolan Aldridge
oświetlenie (technik)
|
||
James Bridger
oświetlenie (technik)
|
||
Joy Britt
oświetlenie (technik)
|
||
Callum Collins
oświetlenie (technik)
|
||
Thomas M. Dangcil
oświetlenie (technik)
|
||
David R. Galindo
oświetlenie (technik)
|
||
Rory Grierson
oświetlenie (technik)
|
||
Jonathan Irizarry
oświetlenie (technik)
|
||
Brad Irvin
oświetlenie (technik)
|
||
Austin Kenyon
oświetlenie (technik)
|
||
Jonny Mackenzie
oświetlenie (technik)
|
||
Zachary Markley
oświetlenie (technik)
|
||
Daniel James McCabe
oświetlenie (technik)
|
||
David McLendon
oświetlenie (technik)
|
||
Scott Medcalf
oświetlenie (technik)
|
||
James Nesbitt
oświetlenie (technik)
|
||
David Oliveros
oświetlenie (technik)
|
||
John Paul Palmer
oświetlenie (technik)
|
||
Emma Pedone
oświetlenie (technik)
|
||
Sol Saihati
oświetlenie (technik)
|
||
Jason M. Thompson
oświetlenie (technik)
|
||
Joel C. Warren
oświetlenie (technik)
|
||
Jerry Wheat
oświetlenie (technik)
|
||
Garry Thomson
oświetlenie (technik)
|
||
Ross Grimshaw
oświetlenie (technik) (Wielka Brytania)
|
||
Jason Augustin
oświetlenie (technik) (dodatkowy)
|
||
Dan Riffel
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Coy Breaux
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Jeff LaBaume
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Colin Lutke
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Joseph Mason
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Nick Seoane
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Jonathan Terpstra
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Jeff Wallace
oświetlenie (technik) (druga ekipa)
|
||
Launcelle Bustamante
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Charles Hart
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Shane Detwiler
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Mitchell K. Hiniker
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Mitchell' Bird' Hobby
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Nolan Jenkins
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Joseph Kendrick
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Skye Lane
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Christopher William Moore
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Tony Murima
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Steve Pittman
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
K.C. Roballo
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
R. Michael Sasser
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Matt Shearer
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Scott Stuart
oświetlenie (pomoc techniczna)
|
||
Chuck Zlotnick
fotosista
|
||
Duarte Elvas
projekt czołówki
|
||
Al Cerullo
pilot helikoptera (Nowy Jork)
|
||
Paulo Cezar Araujo Loueiro
pilot helikoptera (Brazylia)
|
||
Richard Castro
księgowy produkcji
|
||
Sam Saloy
pilot helikoptera (Alaska)
|
||
Matt Hughes
księgowy produkcji
|
||
Sabbir Ahmed
księgowy produkcji (Wielka Brytania)
|
||
Lylie Almeida
księgowy produkcji (Filipiny)
|
||
Daniela Pontoriero
księgowy postprodukcji (dźwięk)
|
||
Zack Bradford
księgowy
|
||
Jonathan Jack
księgowy
|
||
Kristine Nadal
księgowy (efekty wizualne)
|
||
David Romano
księgowy (lista płac)
|
||
Talia Leone
księgowy (lista płac)
|
||
Neil Pierson
księgowy (lista płac) (Wielka Brytania)
|
||
Kelly Kiyoon Chang
księgowy (asystent)
|
||
Elle Davida
księgowy (asystent)
|
||
Lindsey Ellis
księgowy (asystent)
|
||
Renee Kitterman
księgowy (asystent)
|
||
Daniella LaGraff
księgowy (asystent)
|
||
Dexter W. Mills
księgowy (asystent)
|
||
Erin Morris
księgowy (asystent)
|
||
Jeffrey Neumeier
księgowy (asystent)
|
||
Jamie Fleming
księgowy (asystent)
|
||
Monica Ng
księgowy (asystent)
|
||
Kim Ronstadt
księgowy (asystent)
|
||
Kobir Hussain
księgowy (asystent)
|
||
Sarah Czajkowski
księgowy (asystent) (Nowy Jork)
|
||
Shelby Melrose
księgowy (asystent) (budowa dekoracji)
|
||
Kristi King
księgowy (asystent) (lista płac)
|
||
Kelly Bellini
kaskader dublujący: Pom Klementieff (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Elson
kaskader dublujący: Tom Holland (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Graham
kaskader dublujący: Chadwick Boseman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Lytle
kaskader dublujący: Paul Bettany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keil Oakley Zepernick
kaskader dublujący: Josh Brolin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nate Andrade
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sergio Briones
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jahnel Curfman
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Danya Bateman
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mustafa Beyter
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nitasha Bhambree
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janene Carleton
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Christopher
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon Cornell
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Blaise Corrigan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Cote
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Culler
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Splinter Davis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shai Debroux
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jazzy Ellis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Epstein
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Mark Fichera
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Alessandro Folchitto
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jason Elwood Hanna
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dean Bailey
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jwaundace Candece
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Donny Carrington
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Conk
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emelita T. Gonzalez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kandis Hargrave
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Regis Harrington
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thayr Harris
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Jimmy Hart
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Hashioka Oatfield
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zac Henry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Hernandez
choreograf walk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Hicks
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jermaine Holt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacob Hugghins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Hunter
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Duke Jackson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kirk A. Jenkins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Floyd Anthony Johns Jr.
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Teniece Divya Johnson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josh Lakatos
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jefferson Lewis
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Loeser
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samantha MacIvor
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tara Macken
kaskader dublujący: Tessa Thompson (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Tara Macken
kaskader dublujący: Scarlett Johansson (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Dave Macomber
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ruben Maldonado
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Taylor McDonald
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kyle Mclean
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tristen Morts
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Declan Mulvey
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Panuvat Anthony Nanakornpanom
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Panuvat Anthony Nanakornpanom
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Nania
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Andrew O'Connor
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marque Ohmes
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Peebles
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nathaniel Perry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Place
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Taraja Ramsess
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Meredith Richardson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Robertson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Rose
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tracey Ruggiero
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeremy Sample
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josh Seifert
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brandon M. Shaw
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Daniel Souris
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Daniel Stevens
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diandra Stoddard
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shawnna Thibodeau
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy Lynn Tuttle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amber Whelan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tyler Witte
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adam Wood
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James Young
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Anthony Nespoli
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcus Young
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Toney
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Kevin Waterman
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Tearle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamie Lengyel
konsultant (lokalizacje) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rohan Bhingarde
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Davies
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Riasat Manzoor
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicole Callender
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jess Durham
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josh Petro
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Barnes
koordynator kaskaderów (Nowy Jork) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Nin Williams
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zola Williams
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Basem
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tamiko Brownlee
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Troy Butler
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marc Canonizado
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sebastiano Cartier
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darren Cerullo
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Victor Chan
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marcelle Coletti
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Johnny Cooper
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackson Dobies
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kiante Elam
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Sebastian Foxx
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
8,0
|
|
Pan Iam
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zedric Harris
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Allan Henry
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don Hewitt
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Damita Jane Howard
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Lindsay Anne Hugghins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Hugghins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Hargrave
koordynator scen walki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Baz Karbouris
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Le Boyer
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Richard Marrero
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Mars
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Matthews
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Renae Moneymaker
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Prophet Muscle
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natasha Paul
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jodi Michelle Pynn
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric R Salas
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elena Sanchez
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Dena Sodano
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Caroline Vexler
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Wiggins
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Rementer
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Rementer
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anastasia Romanchuka
operator kamery (stażysta) (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Iestyn Roberts
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Barclay
dokumentacja scenograficzna (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Buonanno
dokumentacja scenograficzna (Nowy Jork) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Campbell
dokumentacja scenograficzna (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liam Irving
dokumentacja scenograficzna (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Melanie Manning
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Caroline Nightbird
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Miguel Tapia
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cindy Thomson
dokumentacja scenograficzna (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mally Chung
menedżer obiektów zdjęciowych (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Craufurd
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Khoudary
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Naomi Liston
menedżer obiektów zdjęciowych (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charlie Simpson
menedżer obiektów zdjęciowych (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ruby Whitelocke
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leila Nurse
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Nowy Jork) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Willard Pennington
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Raines
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Pearson
konsultant (scenariusz) (niewymieniony w czołówce)
|
5,0
|
|
Michael D'Amico
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Huegin
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Mallon
dubler (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anand Ramesh
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Doran
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Honrada
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jiri Jacknowitz
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Kater
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Towe
tworzący w technologii cyfrowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean Amlaner
nadzorca komponowania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terrence Bergeron
producent wykonawczy efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Frataccia
montaż efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paige de Vanny
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lazetutkovski
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chiaki Matsubayashi
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rebecca Hung Han Yun
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ruben Gerardo Alfaro Moreno
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nicolas Lopardo
projektant efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Benjamin Burr
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Saurabh Nandedkar
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Craig Campbell
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul John Faeldo
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matthew Gaskin
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glenn Guenette
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
David O'Brien
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nikolett Papp
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kayleigh Boyd
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Stephanie Bryant
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Emily Danby
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
David Fraser
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Melissa Green
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Cora McGookin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Graham Wallace
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
William Hotzfield
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Ivan Kashdan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Dylan Matthew
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
J. Tyler White
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
David Brut
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gabe Cook
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Crigler
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian Krinock
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Justin Christopher Ray
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Rensema
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Richards
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Sands
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jorge Saumell
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
June Shin
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jordan M. Sloane
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Walter Smith
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Demi Sutherland
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Darrius Tucker
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ian A. Williams
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Wymer
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lyle Bushe
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mauro Crolla
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Campbell Don
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Drewell
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Elizabeth Freer
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tyler Harrington
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joshua Hibberd
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Janine Koppe
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Simon Lam
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Neil Mackay
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Mackie
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Maxfield
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pauly McCluskey
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anil Mehra
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Harry Oliver
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jamaica Radcliffe
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Norman Campbell Rees
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Antony Scott
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sammy Thomson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ruaridh M. Turner
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent) (Wielka Brytania) (Szkocja) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terry Notary
choreograf
|
Pozostałe
Proszę czekać…